14.000 TL laptop tavsiyesi

urastemel

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Arada bir oyun da oynayacağım bir laptop arayışı içerisindeyim. FPS takıntım yok. Isınma ve stabilite benim için daha önemli. Aradığım temel özellikler Intel tabanlı olması ve 2*8 GB RAM. Bütçem maksimum 14.000 civarı.

Konuyu açmadan önce forumu elimden geldiğince araştırdım kronik sorunlu bir cihaz almamak için. Benim bütçeme uygun 3050'li Lenovo'larda adaptör sorunu, ASUS TUF'larda ve Monster'larda ısınma sorunu varmış sanırım. HP ve Acer bir tık öne çıkıyor gibi. Bu konuda önerilerinize ve katkılarınıza açığım şimdiden teşekkür ederim.

500-700 arası RAM bulursunuz. Bu arada Intel olmak zorunda mı?Zorunda değilse bunlarda olabilir.

Son düzenleme:
Acer nitrolar harika onlara bakabilirsiniz bütçeyi biraz aşarsa monsterlerede bakabilirsiniz monster a büyük bir linç var kullananlar çoğu memnun zaten iade ömür boyu bakım vb. Var

500-700 arası RAM bulursunuz. Bu arada Intel olmak zorunda mı?Zorunda değilse bunlarda olabilir.

Belirtmedim konuda hocam ama almışken 11.nesil almak daha makul olur gibi. Acer’in 11.nesil modelleri de el yakıyormuş ama :)

Dell fena değil gibi biraz daha araştıracağım ürünü. Yalnız hp 4*2 gb ram koymuş yine saçma sapan iş yapmışlar. Onu yapboz yapmak uğraştırır.

Yok hocam hatta önceki masaüstüm ryzen 3600x ti. Stabil çalışması konusunda hep intel olumlu yorumlar alıyor diye tercihim öyle.

Acer nitrolar harika onlara bakabilirsiniz bütçeyi biraz aşarsa monsterlerede bakabilirsiniz monster a büyük bir linç var kullananlar çoğu memnun zaten iade ömür boyu bakım vb. Var
Monster konusunda bir kasa konusu var pek hakim olmadığım açıkçası gözümü korkuttular :) yoksa iş yerinden iki arkadaş abra 1650 modelini kullanıyor sorun yaşamamışlar biraz ısınıyor dedi sadece

Bu ürüne de bir bakın
Ekran yenileme hızı 60 hz olmasa çok tatlı olurmuş :) 11300h ve 11400h arasında büyük farklar var mı

Belirtmedim konuda hocam ama almışken 11.nesil almak daha makul olur gibi. Acer'in 11.nesil modelleri de el yakıyormuş ama :)

Dell fena değil gibi biraz daha araştıracağım ürünü. Yalnız HP 4*2 GB RAM koymuş yine saçma sapan iş yapmışlar. Onu yapboz yapmak uğraştırır.

Yok hocam hatta önceki masaüstüm Ryzen 3600X Ti. Stabil çalışması konusunda hep Intel olumlu yorumlar alıyor diye tercihim öyle.

Hocam kendim 5600h kullanıyorum. Açıkçası bir sıkıntı yaşamıyorum. Ama tercih sizin.

Ryzen tercih edecek olursam en makulu şu an bu gibi dostum teşekkür ederim. Daha da detaylı araştıracağım eve geçince.
Hocam kendim 5600h kullanıyorum. Açıkçası bir sıkıntı yaşamıyorum. Ama tercih sizin.
Doğrudur hocam. Dolar az kıpırdayınca sağolsunlar 2-3k koymuş paşalar fiyatlara. Yoksa daha iyi bir şey alabilirdim. Ege’nin attığı acer’e ne diyorsunuz

Yeni konular

Geri
Yukarı