14.000 TL monitör dahil oyun bilgisayarı önerisi

Bütçe
14000
hocam bana şey demişlerdi 1080p 27 inçe gitmiyor gibisinden öyle bir sıkıntı olur mu ?
Hocam hikayeli oyunlar veya arkaya yaslanıp forza gibi oyunlar yani daha chill takılacağı oyunlar oynuyorsa 27 inç öneririm biraz mesafe tutulursa bir şey olmaz. FPS odaklıysa ve oynadığı oyunlar genellikle rekabetçi ve kazanma odaklıysa 23.8 inç olana baksın. 1080p için 24 inç tam oturuyor onu söylemek lazım.

Hocam hikayeli oyunlar veya arkaya yaslanıp forza gibi oyunlar yani daha chill takılacağı oyunlar oynuyorsa 27 inç öneririm biraz mesafe tutulursa bir şey olmaz. FPS odaklıysa ve oynadığı oyunlar genellikle rekabetçi ve kazanma odaklıysa 23.8 inç olana baksın. 1080p için 24 inç tam oturuyor onu söylemek lazım.
24 inçe 23.8 de dahil mi? Bu arada herşey için teşekkür ederim hocam.

Hocam maalesef durumlar el vermiyor. İnsan isterki hemen alsın. İnanırmısınız bilmem ama 8 9 yıldır bilgisayar alınmasını bekliyorum. Kendim alayım desem, okuyacaksın diyip işe göndermiyorlar.
Durumunuzu en iyi anlayanlardan birisi ben olurum herhalde.Allah en iyisini nasip etsin

Evet hocam 24inç derken her ikisini kastediyorum. Sağ olun hocam sizde :)
Hocam kusura bakmayın ama sürekli size soruyorum malum alıştım artık size :D. Bitane arkadaş var ona şuanki sistemlerden 12k bazında bir hazır sistem lazım. Öneriniz ne olur ? csgo valo oynayacakmış.

@P R O F O U N D hocam ekran için

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı