14.000 TL monitör dahil oyun bilgisayarı önerisi

Bütçe
14000
Haqqus sistemde 44 liraya ramleri 3600mhz yApsam nasıl olur ? Single kit yazıyor ama sıkıntı çıkar mi

hocam şu an 14k bütçeye sadece kasa olarak ne önerirsiniz? Rtx 3060 olacak şekilde var mıdır? Arkadaşım intel ve rtx 3060 istiyor ?
Bu var hocam.

1080 p de çok sıkıntı çıkarır mı ?
Hayır hocam 1080p için güzel ve gayet uyumlu sistem. Fakat ben aceleniz yoksa biraz şu sistemi beklemenizi öneririm. Ara ara stoğa geliyor. Fiyatı 12,999TL' den geliyordu stoğa.

Veya bu da aynı şekilde stoğa gelirse 5600 işlemci yapılıp buna da bakılabilir.

Hayır hocam 1080p için güzel ve gayet uyumlu sistem. Fakat ben aceleniz yoksa biraz şu sistemi beklemenizi öneririm. Ara ara stoğa geliyor. Fiyatı 12,999TL' den geliyordu stoğa.

Veya bu da aynı şekilde stoğa gelirse 5600 işlemci yapılıp buna da bakılabilir.
Çok teşekkür ederim söyleyeceğim arkadaşıma stokları kontrol etmesini ayrıyetten 12bin tl bütçeye kasa olarak ne önerirsiniz? işlemci ve ekran kartı fark etmez

Hocam merhaba sürekli yazıyorum kusura bakmayin ama bi arkadasima 25k bütçe ile kasa lazım. Başka bir arkadaşa da 2500 tl bütçeye ryzen 7 5700x soğutucu istiyor. Cevabınızı bekliyorum.
Yok hocam ne kusuru forumdayız sorabilirsiniz tabii ki.

25K bütçe ile AMD'mi yoksa NVIDIA'mı istiyor. Sadece oyun içinse AMD alması daha mantıklı olur onu yazar mısınız?

Soğutucu için mümkünse konu açın hocam o kısımda çok fikir veremeyeceğim maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı