14.000 TL telefon önerisi

yaizz

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, S21FE almayı düşünüyorum ama batarya yorumları gözümü korkutuyor. Diğer bir yandan ilk baktığım telefon Honor 70(biraz daha ucuz). Sizce ne almalıyım? Günlük kullanım için düşünüyorum, oyunla pek aram yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam az önce bir arkadaş daha S21FE yi sordu oyunlarda CPU 43 dereceyi gördüm artı olarak güç tasarrufu kapalıyken ekran süresi 6 6.3 saat civarında onun dışında gayet güzel ve fiyat performans bir telefon tavsiye ederim.

Günlük kullanım icin bütçe biraz fazla değil mi? A32, A33 tarzı cihazlar işinizi görecektir. Kriterleriniz nedir? Çok fotoğraf çeker misiniz?

Gün içinde çok olmasa da fotoğraf çekerim, bütçe maksimum olarak yazdım onun altındaki telefonlar da olur yani :) şu an Huawei Mate 20 Lite kullanıyorum değiştirmenin zamanı geldi bence.

Eğer uzun vadeli düşünüyorsanız iPhone 11 düşünülebilir. Kendim Xiaomi Note 10 Pro'dan geçtim, gerçekten telefon dedirtti. Bütçenize 2 bin lira ekleme yapmanız gerekebilir. Eğer uygun değilse S21FE benim de bir dönem baktığım bir cihazdı. Bence alınabilir.

Telefon daha yeni olduğu için kronik sorunları var mı yok mu çok bir yorum yapamayız hocam ama özelliklerine bakarak orta segment ve günlük işler için ideal gibi gözüküyor.

Merhaba, S21FE almayı düşünüyorum ama batarya yorumları gözümü korkutuyor. Diğer bir yandan ilk baktığım telefon Honor 70(biraz daha ucuz). Sizce ne almalıyım? Günlük kullanım için düşünüyorum, oyunla pek aram yok.

Eğer Sıfır alacaksanız S21 FE harici bir seçenek yok. Şu an satılığa koyduğum bir S21 cihazım var bunu da düşünebilirsiniz ama Bursa harici satmıyorum.

Geri
Yukarı