14.000 TL'ye Gaming laptop tavsiyesi

Bütçe
14000-15000
Çok uzun saatler oyun oynayan biri değilim. Ne kadar süre sonra görülmeye başlıyor problem?

Bende o kadar uzun sure oynamadıgım için pek bilmiyorum ama 2-3 saat sonra yuzde 5 dusme gordum yakuza 0'da sistemi daha cok yoran oyunlarda daha cok gidiyor.

İşin ilginç kısmı ben 3050 Ti modelini inceledim ve sorunu çözdüm. Yapamayan arkadaşlar var. Şansızlık mı yoksa onlar mı yapamadı bilmiyorum.

İşin ilginç kısmı ben 3050 Ti modelini inceledim ve sorunu çözdüm. Yapamayan arkadaşlar var. Şansızlık mı yoksa onlar mı yapamadı bilmiyorum.

Sizin dediğiniz şeylerı Intel'li versiyonda ben bulamadım hocam, siteden tum driverları ındırdım ama bir şey değişmedi

Bende o kadar uzun sure oynamadıgım için pek bilmiyorum ama 2-3 saat sonra yuzde 5 dusme gordum yakuza 0'da sistemi daha cok yoran oyunlarda daha cok gidiyor.

Çok sorun teşkil etmez gibi duruyor. Olmadı garantiden adaptör değiştiririz. En bütçeme uygun model o gibi duruyor.

Bundayım şu an başka önerileri olan varsa alabilirim.

Reis 3050 Ti olanını alsana Pardon 3050 Ti diyorum. Şu ikisine bir bakar mısın?

Evet Acer'in sorunlari olabilir Clevo gibi Monster'dan zirt pirt teknik servisle ugrasmiyorsun koklu firma Aspire 7 gercekten iyidir.

Hocam merhaba ufak bir sorum var Acer MediaTek Wi-Fi 6 karti var fakat DNS ayari bu ayari dogrula kisminda dogrula sihirbazi hata veriyor Wi-Fi karti kalitesizmi doğru mu care nedir bir jac yontemle denedim olmadi temiz kurulum yaptim Windows 10 Home kurdum.

16000 TL'ye çıkamıyorum ya. Babamı ikna edemedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…