14.000TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
14000

ErenTXX

Centipat
Daha fazla  
Gaming laptop almak istiyorum. 14.000TL bütçem var güzel performanslı monitor 144Hz veya 165Hz ve ekran kart işlemcili.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gaming laptop almak istiyorum. 14.000TL bütçem var güzel performanslı monitor 144Hz veya 165Hz ve ekran kart işlemcili.

8 GB RAM az ama çok iyi. Benim fikrim eğer evde duracaksan masaüstü al.

8 GB RAM az ama çok iyi. Benim fikrim eğer evde duracaksan masaüstü al.

Laptop konusuna actıgına gore laptop istiyor ve illa sebeplerı vardır masaustu onermeyın artık şurada RAM sonradan eklenebiliyor.

Laptop konusuna actıgına gore laptop istiyor ve illa sebeplerı vardır masaustu onermeyın artık şurada RAM sonradan eklenebiliyor.
Aynen haklısınız fakat sebebini de söyleseydi daha iyi olurdu. Kimse önermezdi. Alan kişi de sonradan, neden laptop aldım demesini istemeyen arkadaşların düşüncesi. Çok bilmişlik değil, iyiliğini istiyor olabilirler.

Aynen haklısınız fakat sebebini de söyleseydi daha iyi olurdu. Kimse önermezdi. Alan kişi de sonradan, neden laptop aldım demesini istemeyen arkadaşların düşüncesi. Çok bilmişlik değil, iyiliğini istiyor olabilirler.

Çok bilmişlikten zıyade cidden burada masaustu onerenler coğaldı ve gına gelmeye başladı iyiliğini istiyorudur tabii ki de.

Arkadaşlar laptop alma sebebim çok şehir dışına çıkacağım ve bu laptoptan işim ötürü bir sürü site açacağım bu yüzden Gaming laptop istiyorum masaüstü bilgisiyarım var.

Yine de teşekkür ederim beni bu konuda uyardığınız için lütfen gerginlik olmasın ufak bir konu yüzünden.

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı