14.000TL'ye kadar monitör önerisi

Proke

Femtopat
Daha fazla  

Bu 34 inç monitörü isteme sebebim aslında işimle alakalı, gün içinde programla ile çok uğraşıyorum. Excel, browser dolaşımı çok yapıyorum. Oyunda oynuyorum akşamları tabii ki sizin öneriniz hangisi olurdu? Farklı bir modelde önerebilirsiniz tabii ki.

144 Hz ya da üstü bir Hz bekletin var mı?

Açıkçası çok bir beklentim yok. 2K çözünürlükte zaten çoğu oyunda 144Hz geçmez sistemim. Çok rekabetçi FPS oyunda oynamam ara sıra arkadaşlarla CS atarız. 34 inçte zaten 144Hz üstü absürt fiyatlar çıkıyor. 27 inç olursa bütçem dahilinde daha fazla Hz alabiliyorsam tabii ki olabilir ama önceliğim değil. 27 inç olursa pivot özelliği olması önceliğim iş için kullanacağım için.

Açıkçası çok bir beklentim yok. 2K çözünürlükte zaten çoğu oyunda 144Hz geçmez sistemim. Çok rekabetçi FPS oyunda oynamam ara sıra arkadaşlarla CS atarız. 34 inçte zaten 144Hz üstü absürt fiyatlar çıkıyor. 27 inç olursa bütçem dahilinde daha fazla Hz alabiliyorsam tabii ki olabilir ama önceliğim değil. 27 inç olursa pivot özelliği olması önceliğim iş için kullanacağım için.

Samsung Odyssey G3 24â LS24AG300NUXUF 1 MS 144 HZ Freesync Gaming VA Curved FHD Fiyatı bende kullanıyorum öyle sadece 2 3 Valorant vs atacaksanız fiyat performans PC'ye RAM vs alacaksanız da hem iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu monitörü aldım arkadaşlar doğrusuyla yanlışıyla geçmiş olsun.
Memnun musunuz hocam? Simracing için düşünüyorum ben de.

Memnun musunuz hocam? Simracing için düşünüyorum ben de.
Hocam aldığım firma ürünü göndermedi stok yanlış görünüyormuş dedi. İptal ettim. Pttavm bi daha asla bulaşmam allahtan iademi alabildim. Bana olan taksit yapmıştım ay ay iade alıyorum tamamen zarar oldu.

Geri
Yukarı