14-15 bin TL laptop önerisi

Legion'ın bataryası kaç wh acaba biliyor musunuz? Genelde Ryzen 7 5800H için 80wh demişler fakat Ryzen 5 5600h için bilgi bulamadım. Günlük kullanımda kaç saat gidiyor acaba?
60Wh ama Ryzen olduğundan aşağı yukarı Aorus ile aynı gider.
Aorus'un ekran, işlemci, RAM üstünlüğü var.
Soğutması biraz daha iyi ayrıca.
Aorus'un kasası da biraz daha iyi.
1000 TL çok önemli derseniz Legion da çok iyi cihaz, ileride RAM değiştirirsiniz olur biter.
Ama benim tavsiyem Aorus.

60Wh ama Ryzen olduğundan aşağı yukarı Aorus ile aynı gider.
Aorus'un ekran, işlemci, RAM üstünlüğü var.
Soğutması biraz daha iyi ayrıca.
Aorus'un kasası da biraz daha iyi.
1000 TL çok önemli derseniz Legion da çok iyi cihaz, ileride RAM değiştirirsiniz olur biter.
Ama benim tavsiyem Aorus.

Tam Aorus'a ödeme yaparken stok bitti dedi. Gitti gözümün önünde. Sanırım Legion alacağım. Son olarak sabaha kadar bekleyeceğim, gelmezse Legion hayırlı olsun diyebilirim.(15G KC modeli var fakat sanırım Legion daha mantıklı onunla kıyaslayınca)
@T129Atak hocam itopyaya 1 adet ürün geldi. Hemen aldım ama inşallah iade ürün vs değildir. İade ise nasıl anlayabilirim?

Son düzenleme:
Tam Aorus'a ödeme yaparken stok bitti dedi. Gitti gözümün önünde. Sanırım Legion alacağım. Son olarak sabaha kadar bekleyeceğim, gelmezse Legion hayırlı olsun diyebilirim.(15G KC modeli var fakat sanırım Legion daha mantıklı onunla kıyaslayınca)
@T129Atak hocam itopyaya 1 adet ürün geldi. Hemen aldım ama inşallah iade ürün vs değildir. İade ise nasıl anlayabilirim?
Ssd nin kaç saat çalıstığını göateren uygulamalar vardı adını bilmiyorum ama.

Geri
Yukarı