14-15 bin TL arası Gaming laptop önerisi

Hocam aklınızda olsun. Gtx1650 ile 60 fps aldığınız oyunda rtx3060 ile 300fps alirsiniz.
Arada öyle bir güç farkı var.(biraz abartmış olabilirim.)
Tabi ki o kadar farkı biliyorum :) ama dediğim gibi amacım hem hdd hem de sdd bir model seçmekti o yüzden attım. Aslında şu model içinde son bir yorumlarınızı rica etsem gözüme çarptı;

Tabii ki o kadar farkı biliyorum :) ama dediğim gibi amacım hem HDD hem de SSD bir model seçmekti o yüzden attım. Aslında şu model içinde son bir yorumlarınızı rica etsem gözüme çarptı;

RTX3060'dan şaşmayınız illaki HDD'li bir model almanıza gerek yok taşınabilir bir HDD de alabilirsiniz.

Tabi ki o kadar farkı biliyorum :) ama dediğim gibi amacım hem hdd hem de sdd bir model seçmekti o yüzden attım. Aslında şu model içinde son bir yorumlarınızı rica etsem gözüme çarptı;

Hocam bakın laptop alıyorsunuz. Aldığınız üründeki en önemli 2 parça ekran kartı ve işlemci değil mi siz gidip hem fazladan para verip hem daha düşük performanslı bir ürün almak istemezsiniz değil mi? 5500m ile rtx3060 arasında ki fark da yüksek ki lenovo da 5600h işlemciye sahip. İlla ki depolama olarak sorununuz varsa harici Harddisk alıp keyfinize bakarsınız.

Biraz fazla dosya yüklemesi yapıyorum bilgisayara hem oyunlara hem de işim için yarayacak kadar depolamada lazım bana o yüzden.
Hocam yüksek özellikli olmayınca okadar oynu indirsen napicanki

Geri
Yukarı