14.500 TL Laptop Tavsiyesi

Bütçe
14.500

KeJi

Decapat
Daha fazla  
Mühendis öğrencisiyim. Çizim, kodlama, Photoshop, Solid vb ağır programlar kullanacağım. Bu bilgisayarda oyun oynamayacağım bu yüzden taşınabilirliği benim için önemli. Görünümü (Sadeliği ve modernliği) de önemli. Apple alamam çünkü bazı programları Mac'e yüklemem zor olacaktır veya imkansız. O yüzden Mac dışında önerilere açığım. Bütçem bunun için yeterli olacaktır sanırım. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam oyun oynamayacaksanız MacBook almanızın önünde bir engel yok, çünkü mühendislik programlarının hepsi yükleniyor Mac'lere. 2019-20 Model bir MacBook Pro alabilirsiniz o bütçeyle ikinci elde.

Hocam oyun oynamayacaksanız MacBook almanızın önünde bir engel yok, çünkü mühendislik programlarının hepsi yükleniyor Mac'lere. 2019-20 model bir MacBook Pro alabilirsiniz o bütçeyle ikinci elde.

SolidWorks yüklenmiyor maalesef Mac'e ve Cad programlarında ise yeni sürümleri kullanamıyoruz düzgünce. O yüzden biraz sorun olur benim için.

SolidWorks yüklenmiyor maalesef Mac'e ve Cad programlarında ise yeni sürümleri kullanamıyoruz düzgünce. O yüzden biraz sorun olur benim için.

Yükleniyor hocam, donanımsal bir engel yok sadece Bootcamp kullanmanız gerekli ki o da oldukça basit bir işlem. Yapabildiklerini göz önüne koyduğunuzda Mac'ler kadar performanslı ve zarif cihazlar yok maalesef henüz piyasada.

Geri
Yukarı