14 bin TL monitör dahil sistem önerisi

Bütçe
13.000 - 14.000

UmRD17

Kilopat
Daha fazla  
Selam,
1-2 hafta içerisinde 10 yıllık bilgisayarımı değiştireceğim. PC konusuyla da son 1-2 yıldır pek ilgilenmemiştim artık sürekli artışlardan ve almayı düşünmediğimden dolayı. Şu an monitör dahil 13,000 14,000 bandında bir PC almam gerek 13,000 olur 13.500 olur 14,000 son fiyat olur fark etmez birkaç PC ve monitör bakmıştım.

Baktığım PC ve monitör bunlardı fakat 16k bandına çıktığı için biraz sıkıntıya sokuyor. Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınmaz. Bütçen yetiyorsa bu sistemle monitörü alabilirsin:

Selam,
1-2 hafta içerisinde 10 yıllık bilgisayarımı değiştireceğim. PC konusuyla da son 1-2 yıldır pek ilgilenmemiştim artık sürekli artışlardan ve almayı düşünmediğimden dolayı. Şu an monitör dahil 13,000 14, 000 bandında bir PC almam gerek 13,000 olur 13.500 olur 14,000 son fiyat olur fark etmez birkaç PC ve monitör bakmıştım.

Baktığım PC ve monitör bunlardı fakat 16k bandına çıktığı için biraz sıkıntıya sokuyor. Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Fena değil bence.

Ama bence bu paraya alınmaz.

Selam,
1-2 hafta içerisinde 10 yıllık bilgisayarımı değiştireceğim. PC konusuyla da son 1-2 yıldır pek ilgilenmemiştim artık sürekli artışlardan ve almayı düşünmediğimden dolayı. Şu an monitör dahil 13,000 14, 000 bandında bir PC almam gerek 13,000 olur 13.500 olur 14,000 son fiyat olur fark etmez birkaç PC ve monitör bakmıştım.

Monitör güzelce seçilmiş tavsiye ettiğim sistem;

i3-12100F
RX 6600 XT.
H610M anakart.
8x2 16 GB RAM.
512/1TB m. 2SSD.
650W PSU'lu mesh bir kasa.
(GEN4 Sistem)

(Daha detaylı toplayacaktım fakat şu an zamanım pek yok)

Fena değil bence.

Ama bence bu paraya alınmaz.

Fiyatını hiçbir şekilde hak etmiyor.

Dostum vallahi senin dediğinde sadece sistem 16k'yı geçiyor ben monitor dahil maximum 14k bandında bir şeyler arıyorum

Monitör güzelce seçilmiş tavsiye ettiğim sistem;

i3-12100F
RX 6600 XT.
H610M anakart.
8x2 16 GB RAM.
512/1TB m. 2SSD.
650W PSU'lu mesh bir kasa.
(GEN4 Sistem)

(Daha detaylı toplayacaktım fakat şu an zamanım pek yok)

Fiyatını hiçbir şekilde hak etmiyor.
Yani bu sistemden bahsediyorum ucuz bir sitede topladığımda 16k minimum ediyor ben mi yanlış yaptım bilmiyorum ama 2 gündür baktığım kadarıyla zaten ekran pahalı bir sistem

Yani benim bahsettiğim maximum 14K olması gerekiyor monitör dahil.

Hocam şu sistemi alabilirsiniz.

İleride anakart upgrade edip M.2SSD takabilirsiniz.

Monitör olarak sizinde bulduğunuz MSI Optix arkadaşımın babasının internet kafesinde bu monitörler kullanılıyor mükemmeller.

Biraz bekle pci 5 çıkacak yeni cpu ve gpu da çıkacak fiyatlar düşer ayrıca bütçeni ufak daha artırırsın, şöyle düşün fiyatlar tabii kurda bir değişiklik olmazsa düşer geçen süre zarfında biraz daha bütçeyi artırırsan daha iyisini toplarsın yoksa 10 yıl bekleyip böyle bir sisten yapacaksın ki bu da seni goturmeyecek

Geri
Yukarı