14 bin TL sistem toplama önerisi

Bütçe
14000

Bedy

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba! Elimde 3060 ekran kartı ve Ryzen 7 bulunan bir laptop var ürün iadesi yapılacak. Laptop almayı düşündüm ilk başta fakat yapılan iade ile pek bir şey olmuyor. Kasa toplayayım diyorum ama öğrenci olduğumdan okula da bilgisayar getirmem gerekebiliyor, bunu bir şekilde çözerim de memlekete döneceğim zaman taşıma problemi olabilir o yüzden kompakt bir kasa istiyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleme:
teşekkür ederim hocam peki sorum şu 1600 AF kullansam işlemcide sorun oluşturur mu?
R5 1600F, i510400F sen kat be kat güçsüzdür geç eski bir işlemci sorun olur ekran kartı darboğaz yapar ve anakartı değişmeniz gerekir yani bende 10400F kat kat iyi bir tercih olacaktır.

teşekkür ederim hocam peki sorum şu 1600 AF kullansam işlemcide sorun oluşturur mu?
R5 1600F, i510400F sen kat be kat güçsüzdür geç eski bir işlemci sorun olur ekran kartı darboğaz yapar ve anakartı değişmeniz gerekir yani bende 10400F kat kat iyi bir tercih olacaktır.
hocam sipariş verdim intel olarak anakarta bios güncellemesi yapmama gerek yok değil mi ?

Geri
Yukarı