14 bin TL'ye kadar laptop önerisi

restoc

Decapat
Daha fazla  
Laptop alacağım hangisini alacağım kararsız kaldım yardımcı olabilir misiniz? Maksimum bütçem 13 14.

HP VE ACER Marka olanlarıa maksimum ne kadar ram takviyesi yapıldığına bir bakın hocam. Daha sonra karar verin derim. Zira 5500 işlemci için bu parayı vermeye değmez diye düşünüyorum.

Casper'i hemen al :) fiyatı yanlış yazmış olabilirler

HP VE Acer Marka olanlarıa maksimum ne kadar RAM takviyesi yapıldığına bir bakın hocam. Daha sonra karar verin derim. Zira 5500 işlemci için bu parayı vermeye değmez diye düşünüyorum.

5500U işlemci 80W 3050'yi rahatlıkla besliyor küçümsememek lazım performansını. Acer ve HPdeki işlemcilerden daha performanslıdır

Laptop alacağım hangisini alacağım kararsız kaldım yardımcı olabilir misiniz? Maksimum bütçem 13 14.

Hocam benim size tavsiyem mutlaka bütçenizi artırıp harici ekran kartına sahip ve minimum 32 GB ram kapasiteli bir laptop almanızdan yana. Bu bilgisayarlar ofis işleri için gayet uygun ancak daha fazlası için bunları asla tercih etmeyin derim.

Casper'i hemen al :) fiyatı yanlış yazmış olabilirler

5500U işlemci 80W 3050'yi rahatlıkla besliyor küçümsememek lazım performansını. Acer ve HPdeki işlemcilerden daha performanslıdır
Hocam dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar için tasarlanan işlemciler birbirlerinden tamamen farklıdır. Dizüstü bilgisayarlarda kullanılan bir Ryzen 5500U asla 80W tüketim yapamaz.

Hocam dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar için tasarlanan işlemciler birbirlerinden tamamen farklıdır. Dizüstü bilgisayarlarda kullanılan bir Ryzen 5500U asla 80W tüketim yapamaz.

5500U 80W çekiyor demedim zaten dostum 80W 3050 kartı besliyor 5500U dedim yani darboğaz yaptırmıyor. U serisi olmasına karşı güçlü bir işlemci

Geri
Yukarı