14 bin TL'ye kadar telefon önerisi

HasanCan Polat

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selamalar, başlıkta da belirttiğim gibi kameraları, hafızasının 256 GB ve ısınmaması çok önemli bizim için. Önerilerinizi bekliyorum.

Selamalar, başlıkta da belirttiğim gibi kameraları, hafızasının 256 GB ve ısınmaması çok önemli bizim için. Önerilerinizi bekliyorum.
Realme, Tecno, M serisi Samsung...
13K'ya telefon öneriyoruz dostlar 4-5K'ya değil.

S20FE hala alınır mı bilmiyorum güncelleme desteği yok.

A34 bu bütçede alınabilecek en mantıklı telefon gibi duruyor.

Ben bütçemi yükseltir daha da iyi bir cihaz isterim deniyorsa:

Bunlar dışında kesinlikle 2.el S21FE alınması taraftarıyım bunu belirtmek isterim. Şu bütçede alacaksanız ya attıklarımdan birisi sıfır Samsung alın ya da gidip 2.el S21FE veya iPhone XR, XS Max alın. Gidip de Tecno, Realme gibi ya da Samsung'un giriş seviyesi olan M serisi telefonlarından almayın.

Realme, Tecno, M serisi Samsung...
13K'ya telefon öneriyoruz dostlar 4-5K'ya değil.

S20FE hala alınır mı bilmiyorum güncelleme desteği yok.

A34 bu bütçede alınabilecek en mantıklı telefon gibi duruyor.

Ben bütçemi yükseltir daha da iyi bir cihaz isterim deniyorsa:

Bunlar dışında kesinlikle 2.el S21FE alınması taraftarıyım bunu belirtmek isterim. Şu bütçede alacaksanız ya attıklarımdan birisi sıfır Samsung alın ya da gidip 2.el S21FE veya iPhone XR, XS Max alın. Gidip de Tecno, Realme gibi ya da Samsung'un giriş seviyesi olan M serisi telefonlarından almayın.
Ben bütçemi yükseltir daha iyi bir cihaz istiyorum deniyorsa diye önerdiğiniz cihaz yukarıda bahsedilen Realme ve Tecno modellerinden daha düşük segment bir cihaz.

Tecno Camon 20 Pro 5G modelinin A54'e göre üstün özellikleri;
  • İşlemci (Antutu ve Geekbench skorları daha yüksek)
  • Grafik işlemci (Daha üst segment grafik işlemci kullanıyor)
  • Kamera (Çözünürlük, sensör kalitesi ve diyafram aralığı olarak daha iyi)
  • Hızlı şarj kapasitesi (33W hızlı şarj)
A54 neye göre daha üstün anlamadım. Üstelik daha pahalı.

Ben bütçemi yükseltir daha iyi bir cihaz istiyorum deniyorsa diye önerdiğiniz cihaz yukarıda bahsedilen Realme ve Tecno modellerinden daha düşük segment bir cihaz.

Tecno Camon 20 Pro 5G modelinin A54'e göre üstün özellikleri;
  • İşlemci (Antutu ve Geekbench skorları daha yüksek)
  • Grafik işlemci (Daha üst segment grafik işlemci kullanıyor)
  • Kamera (Çözünürlük, sensör kalitesi ve diyafram aralığı olarak daha iyi)
  • Hızlı şarj kapasitesi (33W hızlı şarj)
A54 neye göre daha üstün anlamadım. Üstelik daha pahalı.
Keşke her şey anlattığın kadar basit olsa. Yazılım açısından da bu stabiliteyi sağlayabiliyor mu dersin? Adından bile beni alma diye bağırıyor cihaz. 'Tecno'. 25W ile 33W arasında fark olduğunu sanmıyorum. Kesinlikle uzun vade de üzer. Ana menülerde takılmalar olur. 4K ön kamerası bile yok sense kamerayı övmeye çalışıyorsun.

Geri
Yukarı