14 CM ucuz ve kaliteli egzoz fan önerisi

PARAMORE

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Eczacı
Bana 12 ya da 14 CM (mümkünse 14) kaliteli, kasa üstüne takılarak egzoz görevi görecek fan lazım. Bütçem düşük, mümkün olduğunca kaliteli ve uygun arıyorum. Duruma göre 1 ya da 2 tane alacağım. Kasam 12'yi de 14'ü de destekliyor.

Arctic'in P serisi statik basınç üzerine odaklı fanlardır bu sebeple F serisini öneririm.

Arctic P14 1700 RPM'de 72.8 CFM sağlarken F14 1350 RPM'de 74 CFM sağlamakta.

İlginiz için çok teşekkür ederim. Özellikle önerdiğiniz var mı içlerinde? Bayağıdır Arctic'i inceliyorum. Diğerleri hakkında çok bilgim yok da.
Arctic'in P serisi statik basınç üzerine odaklı fanlardır bu sebeple F serisini öneririm.

Arctic P14 1700 RPM'de 72.8 CFM sağlarken F14 1350 RPM'de 74 CFM sağlamakta.

Sessizlik açısından da iyi olur değil mi hocam bu?

İlginiz için çok teşekkür ederim. Özellikle önerdiğiniz var mı içlerinde? Bayağıdır Arctic'i inceliyorum. Diğerleri hakkında çok bilgim yok da.

Sessizlik açısından da iyi olur değil mi hocam bu?

Arctic serisi fanları beğenip kullanan çok kişi var tabi stokta bulunsaydı sana Pure Wings 2 140mm PWM önericektim. Arctic'in sitesinde paylaştığı verilere göre 1350 RPM'de 22-23 dB ses çıkarıyor bu da diğerlerine kıyasla fena değil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı