14 saatlik otobüs yolculuğunda PC oyun önerisi

emir.tast

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16
SSD veya HDD modeli
512
Ekran kartı
RTX 3050
İşlemci
i5 12500H
Arkadaşlar yakın zamanda otobüsle Erzurum'dan Hataya gideceğim ve yolda oynamak için sizlerden PC oyunu tavsiyesi istiyorum. Laptopımda RTX 3050 var i5 12500H var ve 16 GB RAM var. Depolama alanında çok da fazla alanım olmadığı için büyük boyutlu oyunlardan ziyade; controller'ımla oynayabileceğim, sürükleyici ve eğlenceli oyunları önerirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler :D

Yukarıda yazılan çok odak isteyen oyunları oynarsan 2. saatte beynin paça çorbasına döner. Slay the Spire tarzı daha az animasyonlu mola vererek oynayabileceğin, fazla odak gerektirmeyen oyunları oynamanı öneririm.

Arkadaşlar yakın zamanda otobüsle Erzurum'dan Hataya gideceğim ve yolda oynamak için sizlerden PC oyunu tavsiyesi istiyorum. Laptopımda RTX 3050 var i5 12500H var ve 16 GB RAM var. Depolama alanında çok da fazla alanım olmadığı için büyük boyutlu oyunlardan ziyade; controller'ımla oynayabileceğim, sürükleyici ve eğlenceli oyunları önerirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler :D
Anomally Agent. Türk oyunu diye demiyorum gerçekten inanılmaz zevk alarak oynadığım bir oyundu.

Yeni konular

Geri
Yukarı