14 TL'ye düşük sistem gerektiren oyun tavsiyesi

Bully ve Hitman absolution alabilirsiniz bütçeyi aşar ama arkadaşınız varsa Payday 2 de olabilir.

Bully aldım Hitman FPS düşü, Payday 2 70 GB depolama kaplıyor. Almadım depolama sıkıntısı yok ama internet 70 GB indirmeyi denerse 4 günde iner kötü internet var öbür ay değiştiricez şimdi alır öbür ay indiririm belki.

Oynamıştım güzel oyun Game Pass'teyken oynadım ama alır mıyım bilmiyorum.

Bakacağım cevap için teşekkürler. Hocam ben soru sormak istiyorum konusuda var benim PC streamer Life Simulator kaldırmı konu oluşturdum kimse yazmadı.
Açar. İntel UHD 600 sistemde 15 FPS oynatmış. İşlemcisi seninkinden kötü, 5 FPS daha ekleyelim 20 FPS olsun. UHD 600 ile AMD HD 5500 karşılaştırdığımız zamansa sonuçlar pek iyi değil. Rahat bir şekilde oynayacağını sanmıyorum.

Açar. Intel UHD 600 sistemde 15 FPS oynatmış. İşlemcisi seninkinden kötü, 5 FPS daha ekleyelim 20 FPS olsun. UHD 600 ile AMD HD 5500 karşılaştırdığımız zamansa sonuçlar pek iyi değil. Rahat bir şekilde oynayacağını sanmıyorum.

Anladım hocam sağ olun.

The Forest önerebilirim.

PC açmaz gibi geliyor bakacağım teşekkürler.

Stalker Shadow of chernobyl veya stalker call of pripyat alabilirsin.
Üçlü paket de indirimde olabilir, tavsiye ederim mod tarafı da çok büyük bu oyunların.

Stalker serisini almayı düşünüyorum teşekkürler cevap için.

Vallahi Outlast'ın 3 oyununu da hikayesi için oynadım. Arkadaş çevremin tamamı da hikayesi için oynadı. Oyunlarda hikayeyi sunuş şekilleri benim için önemlidir bu yüzden hikayeleri çoğu zaman pas geçerim. Mesela Skyrim hikaye anlatış şekli iğrenç. Cyberpunk mesela muazzam iyi. Skyrim de hikayeyi dinlemek istemedim bile. Konuşmaları dinlemek dahi istemedim. Ama Outlast Cyberpunk Life is Strange tarzı oyunlar hikayeyi bir film izletir gibi verirler. Prologue u geçtikten 1 hafta sonra sonraki mevzuyu görünce önce ne olmuştu ki oluyorsun. Cyberpunk sana dolu dolu veriyor hikayeyi üstüne atıyor. Kendini izlerken kaybediyorsun adeta. Outlast'ta ise gerilim her zaman yüksek.

Zaten bu öznel bir durum kesin bir şey olsa herkes aynı oyunu oynardı ama Outlast'ın hikayesi ne de muazzam demezsin be reis azeteci akıl hastanesine gidiyor denekler gazeteciyi kovalıyor çok klişe Outlast 2'nin hikaye biraz daha iyi bence.
Outlast'ta sürekli gerilim yüksek demişsin katılmıyorum maalesef oyunun başları da gerçekten gerici ama sonradan sadece rahatsız edici oluyor. Hasta adam üstüne koşuyor kaç babam kaç.

Arkadaşlar kütüphaneme gris ve manual samuel diye bir oyun aldım siz oyun önermeye devam edin bende daha para var.

Arkadaşlar kütüphaneme gris ve manual samuel diye bir oyun aldım siz oyun önermeye devam edin bende daha para var.

Bir de Salt And Sanctuary oyunun almayı düşünüyorum.

Bully aldım Hitman FPS düşü, Payday 2 70 GB depolama kaplıyor. Almadım depolama sıkıntısı yok ama internet 70 GB indirmeyi denerse 4 günde iner kötü internet var öbür ay değiştiricez şimdi alır öbür ay indiririm belki.

Oynamıştım güzel oyun Game Pass'teyken oynadım ama alır mıyım bilmiyorum.
Payday 2 70 GB yer istiyor ama 35 GB yüklüyor Haziranın sonunda yüklemiştim ben.

14 TL bakiyem var. Yarın 12 TL'lik arka plan satacağım. Yarından sonra da 12 TL'lik satacağım yani 24 TL üstüne ekleyebilirim. Sepet önerirseniz sevinirim. Oyun önerirseniz sevinirim. Sistemi aşağı bıraktım.
  • İşlemci: Intel Core 2 Quad Q8400 @ 2.66GHz
  • RAM: 4 GB.
  • Ekran kartı: AMD Radeon HD 5500 (1GB)
  • Windows 10 64 Bit.
Undertale.

Var hocam kütüphanemi paylşatım ona bakarsanız görürsünüz.

Bakarım hocam teşekkürler cevap için.
Kütüphaneyi görmemişim. Para ekleyecekseniz The Walking Dead - The Telltale Definitive Series öneririm. Uzun soluklu harika hikayeli bir oyun. 38 lira bedava bence.

Geri
Yukarı