14 yaş 1.70 boy kaç kilo olmalı?

Tutkuu

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Çikolatalı Süt İçme
Merhab arkadaşlar, 14 yaşındayım boyum 1.70 civarlarında kilom şu anlık 65 vücut geliştirme ile uğraşıyorum kaç kilo olmam lazım?

Merhab arkadaşlar, 14 yaşındayım boyum 1.70 civarlarında kilom şu anlık 65 vücut geliştirme ile uğraşıyorum kaç kilo olmam lazım?
Allah rızası için artık böyle konular açmayın. Kemik yapını, yağ oranını, vücut yapını biz nerden bilelim güzel kardeşim? Bu durumlar her insanda aynı olan şeyler değil ki sana bi ortalama verelim.

Allah rızası için artık böyle konular açmayın. Kemik yapını, yağ oranını, vücut yapını biz nereden bilelim güzel kardeşim? Bu durumlar her insanda aynı olan şeyler değil ki sana bir ortalama verelim.

Kanka ben senden kesin bir şey istemiyorum ki bu yaşta bu boy ile ortalama kaç kilo olmam gerektiğini sordum.

Kanka ben senden kesin bir şey istemiyorum ki bu yaşta bu boy ile ortalama kaç kilo olmam gerektiğini sordum.
İşte bende diyorum ki bunu doktor incelemeden kimse söyleyemez. Yaş ile ne alakası var? Artık forumda bu konu hakkında saçma sapan konular görmeye başladım. Hayır Google'a yazsan bile sana şu kiloda falan ol diye tahmini bir rakam verir. Forumu neden işgal ediyorsunuz? Cidden yardıma ihtiyacı olan insalar var.

Geri
Yukarı