14 yaş futbol için geç mi?

büyükmc

Centipat
Daha fazla  
14 yaşındayım. 2 sene altınordu altyapısında kaleci olarak oynadım, korona yüzünden bırakmıştım şimdi başlasam geç mi gelecek, vadeder mi? Ve gözlük takıyorum şu an lensle falan halledilir mi?

Son düzenleme:
Arkadaşlar benim de bir sorum olacaktı ben 6 yaşımda GS futbol okuluna gidiyordum orada arkadaşım hiç olmadı ve beni dışlıyorlardı oradan ayrıldım. Şu an ise çok pişmanım tekrar gitmek istiyorum şu an 14 yaşındayım futbol okuluna gidebilir miyim veya GS seçmelerine katılabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geç değil 13 yaşında başladım şu an 14 2 takıma transfer oldum hocaların gözüne girip kendini göstermen gerek.

14 yaşındayım. 2 sene altınordu altyapısında kaleci olarak oynadım, korona yüzünden bırakmıştım şimdi başlasam geç mi gelecek, vadeder mi? Ve gözlük takıyorum şu an lensle falan halledilir mi?
Hocam geç de değil ama erken de değil. Altınordu bu yaştan sonra alır mı bilmiyorum yüksek ihtimal alır ama Galatasaray Futbol Akademisi 13 yaştan sonra almıyordu. Kaleciyseniz olasılığınız var yine.

Hocam geç de değil ama erken de değil. Altınordu bu yaştan sonra alır mı bilmiyorum yüksek ihtimal alır ama Galatasaray futbol akademisi 13 yaştan sonra almıyordu. Kaleciyseniz olasılığınız var yine.
Evet 2009 doğumluları alıyorlar altyapısı iyi olan bir yer daha iyi bir seçim olabilir.

Geri
Yukarı