14 yaş futbol için geç mi?

batumau

Decapat
Abilerim 2005 doğumluyum 7 yaşında futbola başladım 3,5 yıl oynadım ve bıraktım o zamanlar hocalarım bu çocuktan olur demişlerdi ama ben bırakmak zorundaydım nedeni ise astım. Eskiden oynayıp kıyı da durunca ter üstümde kuruyordu ve bu beni kötü etkiliyordu. Bu yüzden bıraktım ve ailemin istedi doğrultusunda basketbola başladım (Futbolu bıraktıktan hemen sonra)3 yıl basketbol oynadım bir kulüpte 2 yıl liglerde oynadım ve geçen yıl bıraktım LGS'den dolayı. Bu yılda bir spora başlamak istiyorum ve futbol olmasını düşünüyorum sizce geçmi kaldım? Babam geç kaldın diyor fakat ben inanıyorum ve iyi bir forvet olabilceğimi düşünüyorum. 15 olmama 4 ay kaldı. Sizce geçmi kaldım futbol için?

Abilerim 2005 doğumluyum 7 yaşında futbola başladım 3,5 yıl oynadım ve bıraktım o zamanlar hocalarım bu çocuktan olur demişlerdi ama ben bırakmak zorundaydım nedeni ise astım. Eskiden oynayıp kıyı da durunca ter üstümde kuruyordu ve bu beni kötü etkiliyordu. Bu yüzden bıraktım ve ailemin istedi doğrultusunda basketbola başladım (Futbolu bıraktıktan hemen sonra)3 yıl basketbol oynadım bir kulüpte 2 yıl liglerde oynadım ve geçen yıl bıraktım LGS'den dolayı. Bu yılda bir spora başlamak istiyorum ve futbol olmasını düşünüyorum sizce geçmi kaldım? Babam geç kaldın diyor fakat ben inanıyorum ve iyi bir forvet olabilceğimi düşünüyorum. 15 olmama 4 ay kaldı. Sizce geçmi kaldım futbol için?

Eski bir amatör lig futbolcusu olarak söylüyorum, geç değil tabi bu da oynayacağın takımın ve hocanın ne kadar hızlı üst takıma yükselttiği ki bu da senin yeteneğine bağlı

Hiç bir şey için geç değildir yazıl ve hevesle oyna evde idman yap plastik topla olsa bile antrenman yap sokaklarda oynamaya devam et.

Abilerim 2005 doğumluyum 7 yaşında futbola başladım 3,5 yıl oynadım ve bıraktım o zamanlar hocalarım bu çocuktan olur demişlerdi ama ben bırakmak zorundaydım nedeni ise astım. Eskiden oynayıp kıyı da durunca ter üstümde kuruyordu ve bu beni kötü etkiliyordu. Bu yüzden bıraktım ve ailemin istedi doğrultusunda basketbola başladım (futbolu bıraktıktan hemen sonra)3 yıl basketbol oynadım bir kulüpte 2 yıl liglerde oynadım ve geçen yıl bıraktım LGS'den dolayı. Bu yılda bir spora başlamak istiyorum ve futbol olmasını düşünüyorum sizce geçmi kaldım? Babam geç kaldın diyor fakat ben inanıyorum ve iyi bir forvet olabileceğimi düşünüyorum. 15 olmama 4 ay kaldı. Sizce geçmi kaldım futbol için?

Ne yaptın reis başarabildi mi umarım başarmışsındır. 5 yıl olmuş...

Yeni konular

Geri
Yukarı