14 yaş için kredi kartı önerisi

Neden devletin kendi bankası ve gayet de güvenilir. Bir tezin var mı?

Müşteri temsilcisi yok, ATM'leri çöp, uygulama da 18 yaş altı NFC bile kullanamıyorsun hiçbir şeye izin vermiyor.
Şifremi unuttuğumda müşteri hizmetlerini sürekli aramıştım ama hiçbir şekilde bağlanamıyorsun varsa bile sözde.

Çok güzel emoji sistemini sabote ediyorsun dostum aynen devam et. Babasının üstüne açsa da babası olmadan telefondan bakiye bile sorgulatmazlar.

Kankam eskidendi o artık 18 yaşından küçük olsan bile telefon numarasını bile üstüne alabiliyorsun sadece para trasferi yapamıyorsun.

Müşteri temsilcisi yok, ATM'leri çöp, uygulama da 18 yaş altı NFC bile kullanamıyorsun hiçbir şeye izin vermiyor.
Şifremi unuttuğumda müşteri hizmetlerini sürekli aramıştım ama hiçbir şekilde bağlanamıyorsun varsa bile sözde.

Kanka dediğin sorunlar bende hiç olmadı ama başına gelip yaşamadan bilsessin diyorlar :D haklısın o yüzden.

Reşit olmadan önce İş Bankası ve Ziraat Bankası hesapları açmıştım.
Yaş sınırı olarak en aşağısı İş Bankası, 12 yaş üstüne hesap açıyorlar ama EFT yok, havale tanımlanmış kullanıcılara yapılabiliyor.
Ziraat'te 18 yaş altı kullanıcılar EFT ve havale yapamaz, mobil bankacılıktan sadece bakiyelerini görüntüleyebilir, ödeme yapamaz.
Akbank'ın yaş sınırı 16 ve hesap işletim ücreti alıyor diye biliyorum.
Garanti ve YapıKredi, en az kısıtlama yapan bankalar olabilir.

Merhaba 14 yaşındayım ve ailemle birlikte birikimlerini atabileceğim bir kart istiyorum Papara Tosla gibi kartların IBAN'ı olmadığı için onlar olmazsa güzel olur.
Merhaba 14 yaşındayım ve ailemle birlikte birikimlerini atabileceğim bir kart istiyorum Papara Tosla gibi kartların IBAN'ı olmadığı için onlar olmazsa güzel olur.
papara

Geri
Yukarı