18 Yaş Altı İçin Kredi Kartı Önerisi

Sorryrock

Hectopat
Daha fazla  
15 yaşındayım İninal'im var para çekme özelliği olmaması ve aylık 1 TL kesintisi büyük bir dezavantaj. Benim için özellikle para çekebilme özelliği olan velinin haberi olmadan alıp kullanabileceğim Papara ve Param dışı (aşırı fazla komisyon alıyor her çekimde 5TL+%1 yani 10 TL çekimde 6 TL kesecek olmasın daha iyi.) bir kart arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bynogame kartına bakabilirsin.
Edit: Param olduğunu bilmiyordum.

15 yaşındayım İninal'im var para çekme özelliği olmaması ve aylık 1 TL kesintisi büyük bir dezavantaj. Benim için özellikle para çekebilme özelliği olan velinin haberi olmadan alıp kullanabileceğim Papara ve Param dışı (aşırı fazla komisyon alıyor her çekimde 5TL+%1 yani 10 TL çekimde 6 TL kesecek olmasın daha iyi.) bir kart arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.
Ben Param Genç kart sahibiyim şu anda aylık, yıllık veya kullanım ücreti almıyor, ayrıca para çekmede komisyon oranı %1,14 + 1 TL, belirttiğin rakamlar kadar yok piyasanın en iyisi diyebilirim.

İninal öneriyorum. Yorumları okudum aylık 1 tl kesmesi dezavantaj diyorsun. Dezavantaj olupta o karta para yüklüyorsun ve parayı harcamıyorsun. Neden alıyorsun o zaman?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı