14 yaşında 1.64 olan birisinin boyu ne kadar uzar?

Can822

Decapat
Daha fazla  
14 yaşındayım boyum 164. Babamın boyu 180, annemin 152. Doktora falan gittim hiç sıkıntı yokmuş uzamayla ilgili ama kafayı yiyorum arkadaşlarım çok uzun ve kızlarda uzun boylu erkekleri seviyor bıyıklarımı şu ana kadar hiç kesmedim ama yavaş yavaş çıkıyor yüzümde neredeyse hiç kıl yok birazcık bıyık çıkmaya başlıyor yavaş yavaş 173'u falan gecer miyim? Yaşı büyük olan abiler kendinden soyleyebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
9.sınıfta 145cm boyum vardı. 12.sınıfta 175cm oldu. Şu anda da 180cm'e yakın. Gereksiz yere endişelenme. Herkesin genetiği faklı. Doktor sorun yok dediyse sorun yoktur.

Kanka 9. sınıfım bende 183'üm. 20 yaşına kadar uzayabiliyorsun, bazı kişilerde 23'e kadar uzuyor. Ben doktora başka bir sebep için gitmiştim gitmişken röntgen çektiği için büyüme plakların daha kapanmamış 190 rahat geçersin dedi. Çok takma uzun olunca da pek fark olmuyor. En azından benim için. Benim neden uzun olduğuma gelecek olursak etkiler mi bilmiyorum ama çok fazla süt içiyordum. Hâlâ da içiyorum. Kalecide olduğum için hoplayıp zıplarken uzamışımdır diyorum. Genetik faktörde önemli, annem 167 babam 187. seninkini bazı kaynaklara göre matematiksel hesaplarla hesaplayınca 172.5 çıkıyorsun. Takma kafana, sağlacakla kal. Doktora güven.

14 yaşındayım boyum 164. Babamın boyu 180, annemin 152. Doktora falan gittim hiç sıkıntı yokmuş uzamayla ilgili ama kafayı yiyorum arkadaşlarım çok uzun ve kızlarda uzun boylu erkekleri seviyor bıyıklarımı şu ana kadar hiç kesmedim ama yavaş yavaş çıkıyor yüzümde neredeyse hiç kıl yok birazcık bıyık çıkmaya başlıyor yavaş yavaş 173'u falan gecer miyim? Yaşı büyük olan abiler kendinden soyleyebilir mi?
2 abim 178 falan ,14 yaşımda 163tüm halen 163üm(18) ,kesin birşey söylenmez..

Geri
Yukarı