14 yaşında 1.85 boy uzar mı?

Bu konuların kişilerin kendini mental açıdan iyi hissetmesi için açıldığını düşünüyorum, tercih meselesi ancak kimse kimsenin boyunu bilemez zaten bilimsel bir açıklaması yok bunun, yani çocuk 47 veya 48 kromozom değil ise normal bir insan ise çok acayip bir durum olmayıp normal boylara sahip olabilir, kişinin uzun veya kısa olması kendi kasları ve hücreleri ile de alaklı bir durumdur bu konuda kişinin nasıl bir yaşam içerisinde olduğu veya kas yaşlarının v.b diğer açıdan bilimsel bir değerler olmadığı için kesin bir tahminde bulunmak imkansızdır, ki bilimsel değerler olsa bile kısa süreli tahmin verilebilir, canlılar karmaşık bir yapıya sahiptir.
Hocam kemik yaşım normal çünkü erken ergenlik ya da geç ergenlik olmadı 13,5 yaşında belirtiler çıkmaya başladı zaten. Bir sorayım demiştim şu vakitlerde boy namus meselesi gibi bir şey oldu bu yüzden de insanı da merakta ve kaygıda bırakıyor. Bu arada galiba boyu dayıların ve amcalarınki de etkileyebilirmiş amcam yok dayımların hepsi 1.90 veya üstü ne olacağım ben? 😁

Son düzenleme:
Hocam kemik yaşım normal çünkü erken ergenlik ya da geç ergenlik olmadı 13,5 yaşında belirtiler çıkmaya başladı zaten. Bir sorayım demiştim şu vakitlerde boy namus meselesi gibi bir şey oldu bu yüzden de insanı da merakta ve kaygıda bırakıyor. Bu arada galiba boyu dayıların ve amcalarınki de etkileyebilirmiş amcam yok dayımların hepsi 1.90 veya üstü ne olacağım ben? 😁
Anlıyorum sizi, bir de şu var eğer ki boy için sizi seven bir kız varsa ondan uzaklaşın, çünkü o kızlar dış görünüşte sizi sever ancak sizi tanıdığında hayalindeki kişi olmadığınızı anlayıp büyük ihtimal ile sizi terk edecektir, günümüz sevgililerin çoğunluğu maalesef böyle, hem 14 yaşındasın bu kadar takma boyu uzarsın.

Geri
Yukarı