14 yaşında alın çizgisi olması nasıl düzeltilir?

Takibro

Picopat
Daha fazla  
Direk konuya girmek istiyorum. Size komik ve tuhaf gelebilir. İnsanlar tipimi çok ciddiyetsiz ve komik buldukları için kaşlarım çatık duruyordum. Şimdi ise alın çizgilerim çok belirgin. Kaşlarım çatık gezmesem düzelir mi?

Direk konuya girmek istiyorum. Size komik ve tuhaf gelebilir. İnsanlar tipimi çok ciddiyetsiz ve komik buldukları için kaşlarım çatık duruyordum. Şimdi ise alın çizgilerim çok belirgin. Kaşlarım çatık gezmesem düzelir mi?

Normal halinde takıl dostum başkasının dediğinin ne önemi var ki? Bu dalga geçme olayı belirli bir yaşa kadar var bir yaştan sonra kimse tipine bakmıyor zaten, takma boş ver, gülüp geç.

Ryan Gosling olabilmek için ilk adımı attınız, tebrikler hocam.

Relaxed pozizyonunda bırak. İnternette gördüğünüz hunter eyes mıymış mewing miymiş hiç uğraşmayın öyle şeylere hepsi genetik.
Hunter eyes gerçekten kaşlar çatık olduğunda oluyor hocam kaşlar üst göz kapaklarını kendine çekiyor bu yüzden üst göz kapağı görünmemiş oluyor. Mewing de bi bakıma genetikle alakalı ama çalışmayla da ön plana çıkarılabiliyor.

1715840095487.png

Havanız olsun hocam. Emin olun siz belki de bu şekilde daha iyisiniz. Dümdüz olsa uzaylıya falan benzersiniz sanırım.

Sen büyüdükçe derinde esneme yapacak böylelikle o çizgi görünmeyecek zamanla ortadan kaybolacak bazı derindeki benler gidecek saçına yakın benler kafanın ortasında olacak vs. Ek olarak doktorlar buna göre jel vs. veriyorlar ancak yaşın ne olursa olsun ,60 olmadığı sürece, tüm iş sende bitiyor bunu yapmamalısın.

Sen büyüdükçe derinde esneme yapacak böylelikle o çizgi görünmeyecek zamanla ortadan kaybolacak bazı derindeki benler gidecek saçına yakın benler kafanın ortasında olacak vs. Ek olarak doktorlar buna göre jel vs. veriyorlar ancak yaşın ne olursa olsun ,60 olmadığı sürece, tüm iş sende bitiyor bunu yapmamalısın.
Yani geçici mi

Geri
Yukarı