14 yaşında bacak kılı alınır mı?

Jilet tüy dökücü vs. kullanma sakın. Sana ait olan bir vücut tıraşına uygun makine ile alabilirsin.

Yani aslında dilerse kullanabilir ama şöyle söyleyeyim tüy dökücü iğrenç kokuyor, cilde zarar veriyor ve batık yapıyor. Temizlemesi falan bayağı dert ayrıca jiletten bir artısı yok (tüyler aynı şekilde kesiliyor) eksisi var dediğim gibi.

Yani aslında dilerse kullanabilir ama şöyle söyleyeyim tüy dökücü iğrenç kokuyor, cilde zarar veriyor ve batık yapıyor. Temizlemesi falan bayağı dert ayrıca jiletten bir artısı yok (tüyler aynı şekilde kesiliyor) eksisi var dediğim gibi.
Tüy dökücü daha çok yeni kılları çıkmaya başlamışlara öneriliyor, bazı bölgelere uygulanıyor başlarda "bu çıkarmaz kıl uzun süre" diyerek. Yani kullanıp keşfetmeli insan, biz öneri veriyoruz ama şunu yapma bunu yap en iyisi bu diyemeyiz. 😁

Tüy dökücü daha çok yeni kılları çıkmaya başlamışlara öneriliyor, bazı bölgelere uygulanıyor başlarda "bu çıkarmaz kıl uzun süre" diyerek. Yani kullanıp keşfetmeli insan, biz öneri veriyoruz ama şunu yapma bunu yap en iyisi bu diyemeyiz. 😁
Evet bence de denemeli ama risk alacak haber verelim. 🤭

Erkek olarak bana saçma geliyor nedense bacak kılı almak. Hem evrin ağacı ile ilgili bir videosu var YouTube'da onu izlemeni öneririm kılların ne kadar önemli olduğuna kanka.

Videoyu izledim ama kılları saçın gibi yıkamadığın sürece ter ve koku yapıyor yine estetik görünüm için bazı insanlar almayı tercih ediyor, kanka.

Evet bence de denemeli ama risk alacak haber verelim. 🤭

Videoyu izledim ama kılları saçın gibi yıkamadığın sürece ter ve koku yapıyor yine estetik görünüm için bazı insanlar almayı tercih ediyor, kanka.

Koltuk altı ve bel altı gibi yerler zaten alınmalı ama ayak kılı hiçbir zaman ter kokusu yapmadı bana ve kış aylarında ayaklarım daha sıcak oluyor benim de çok çok kılım var ama hiçbir zaman kesmedim.

Bacak kıllarımdan çok rahatsız oluyorum. Nasıl alabilirim? Alırsam daha çok çıkar mı?
alma kardeşim ben sarışınım çok tüylü değilim altıncı sınıfta falan bacağımda kıl yok diye esmer kıllı çocuk benimle dalga geçiyordu bende jilet vurmuştum şu an jilet vurduğum kısımlar çok kıllı üst bacağımda hiç yok denecek kadar az kıl var

Ben anlamıyorum konuda ki cevapları, konu sahibinin bacak kılları sizi ne derece ilgilendirir?
Yok caiz değil, yok güzel durmuyor, erkek öyle mi olur.. eski kafalı cevaplar bunlar. Devir değişti artık, erkeklerin kıllarını alması son derece normaldir ama bizim milletimiz hala bunu ''Garip'' olarak düşünüyor. Adam ''nasıl ve neyle almalıyım?'' diye soruyor siz garip cevaplar veriyorsunuz.

Alma kardeşim ben sarışınım çok tüylü değilim altıncı sınıfta falan bacağımda kıl yok diye esmer kıllı çocuk benimle dalga geçiyordu bende jilet vurmuştum şu an jilet vurduğum kısımlar çok kıllı üst bacağımda hiç yok denecek kadar az kıl var.

Bende sarışınım geçen ay çıktı bu kıllar koltuk altımda halen cıkmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı