14 Yaşında Bacaktaki Kıllar

Benim 13-14 yaşlarındayken bıyık çıkmaya başlamıştı, bacaklarda da şuanki kadar vardı erkenden çıktı daha sonra sıklaşmadı. Bir arkadaşım 3.sınıftayken sakal traşı olmaya başlamıştı, ilk zamanlarda kafama takıyordum millet takılıyor filan diye fakat o arkadaşı gördükten sonra hiç takmamaya başladım.

Ben giren birisi olarak söyliyeyim sınav kolaydı 454 puan aldım yüzdelik dilim 3.75
bende çalışıyordum ama arkadaşlarımdan daha az çalışıyordun kendimi fazla yormadan böyle puan aldım.
Onun sebebi temelinin iyi olması(yani iyiyse).
Ben ortaokul lise birleşik olan bir okulda okuyorum. Kızın babası petrolcü her dersten özel ders alıyordu. Hergün en az 300-400 soru çözüyordu(Tabi hocalar öyle diyor).Ama kız 300 puan aldı. Üzülmedim ama bazı şeyler içinde uzun vadeli bir başarı gerek. Sen ilkokulda 2.80 yat. Gel 8.sınıfta Türkiye 1. ol yok öylee.

Ben giren birisi olarak söyliyeyim sınav kolaydı 454 puan aldım yüzdelik dilim 3.75
bende çalışıyordum ama arkadaşlarımdan daha az çalışıyordun kendimi fazla yormadan böyle puan aldım.
Puanımız bayağı yakın 458 benimki de 3,3 dilimdeyim ama 2. dönem bayağı çalıştım. LGS, deneme sınavları gibi olmadı geçtiğim kişiler beni geçti. Ne yapalım işte, olmayınca olmuyor. Bu arada ben de kafayı yemiştim soru çözmeden duramıyordum😓

Onun sebebi temelinin iyi olması(yani iyiyse).
Ben ortaokul lise birleşik olan bir okulda okuyorum. Kızın babası petrolcü her dersten özel ders alıyordu. Hergün en az 300-400 soru çözüyordu(Tabi hocalar öyle diyor).Ama kız 300 puan aldı. Üzülmedim ama bazı şeyler içinde uzun vadeli bir başarı gerek. Sen ilkokulda 2.80 yat. Gel 8.sınıfta Türkiye 1. ol yok öylee.
Evet benim temelim iyi idi 20 yıllık bir öğretmenimiz vardı okul 2. siydim ve ailem ilkokul da derslerimle ilgilenirdi.
Puanımız bayağı yakın 458 benimki de 3,3 dilimdeyim ama 2. dönem bayağı çalıştım. LGS, deneme sınavları gibi olmadı geçtiğim kişiler beni geçti. Ne yapalım işte, olmayınca olmuyor. Bu arada ben de kafayı yemiştim soru çözmeden duramıyordum😓
Çoğu kişiden iyi puan almışsın zaten takma kafana benimde bi arkadaşım vardı deneme sınavlarında beni hep geçerdi günde 5-6 saat çalışırdı 420 puan aldı.

Kardeşim sende bir sıkıntı yok. Bende o yaşlarda kıllar ilk başta beyaz beyaz çıktı bir anda siyahladı anlamadım. Sokağa çıkmaya utanıyordum. Hatta arkadaşım gile bile gitmeye utanıyordum bu yüzden.
Yani sen boşver. Sokakta göğsünü kabartarak yürü. :D

Kardeşim LGS'ye girdin mi? Ne yaptın? Bizim kuzen var. Kız kafayı yemişti.
Pardon sizi alıntılamamışım da 458 puanım. Detayları yazmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı