Çözüldü 14 yaşında çalışıp da CV'ye eklenebilecek bir iş var mıdır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Egemen.Gezer

Decapat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar.

Başlıkta da belirttiğim gibi yaşım 14 ve orta seviye JavaScript ve HTML biliyorum. Kendimi geliştirebileceğim bir firma arıyorum. Örneğin daha sonra bir işe katılmak istediğimde CV'me yazabileceğim bir yer. Gebze'de oturuyorum. Aslında büyük ihtimalle yaştan dolayı almazlar ama burada daha iyi bilen biri çıkar diye sormak istedim. Amacım hem kendimi daha kolay geliştirmek hem de ileride bir işe katılmak istediğimde problem yaşamamak. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi bir yazılım firmasına gidip gönüllü staj yapmak istiyorum de. Yaşından ötürü istemeyebilirler ama o yüzden arkadaşın dediği gibi şimdilik Online kurslarla sertifikalarla idare etmen gerekebilir.

Bulunduğun ilde belediyenin ücretsiz kursları varsa onlara katılıp sertifika alabilirsin.
Sanırım var ama nereye gitmek gerekiyor onun için belediyenin içinden mi başvuruluyor sitesi mi var.

Herhangi bir yazılım firmasına gidip gönüllü staj yapmak istiyorum de. Yaşından ötürü istemeyebilirler ama o yüzden arkadaşın dediği gibi şimdilik Online kurslarla sertifikalarla idare etmen gerekebilir.
Yakınımda bir firma var ama senin de dediğin gibi kabul etmezler diye hiç gitmedim. Belki gitsem alırlar ama bir de kabul edilmeyip üzülmeye gerek yok diye gitmedim hiç.

Yeni konular

Geri
Yukarı