14 yaşında enerji içeceği içmek zararlı mı?

O zaman neden alabiliyor 18 yaş altı? Sigara gibi olması gerekir o zaman.

Haklısınız.
Yasağın uygulanmasıyla ben ilgilenmiyorum. 18 yaş altına satışı yasak bu kadar basit. Gelip burda bağımlı edici olsa satışı kısıtlanır vs yazdıktan sonra satışı yasak olduğunu belirten kişiye böyle cevaplar vermen mantıksız.

Oyunlar evet ilgiliyimdir ama sınır koymak kolay. Enerji içeceğine koymak ayrı oyuna koymak ayrı. O zaman adamlar enayi mi arkasına 18 yaş üstüler içindir yazısı koyuyor daha fazla yorum yapamıcam herkes kendisi bilir benim tavsiyem bu sen gidip önerebilirsin 14 yaşındaki insana.

Nokta.

Konu sahibinin babası alıyormuş. Bu da seni alakadar etmez. Ben sadece alkol ve sigarayla bir tutmama yorum yaptım zaten.

Konu sahibinin babası alıyormuş. Bu da seni alakadar etmez. Ben sadece alkol ve sigarayla bir tutmama yorum yaptım zaten.
Beni alakadar etmez zaten yorumlara bakarsan tavsiyem diye yazmışım zaten.

Biraz okuyun öyle yorum yapın karşı çıkmak için de ne bulursanız söylüyorsunuz adam akıllı düşün karşı çıkmadığını belirt. Düzgünce.

Tamam kardeşim en düzgün sensin. Seninle tartışamayacağım. Düzgünce karşı çıkana cevap yaz sonra bunu de.

Enerji içeceğinin içindekiler bir insana zarar verebilecek düzeyde içerikler değil. İçmeniz sorun yaratmaz, günde 1 taneden fazla içmeyin.

Abartmazsan sıkıntı olmaz.

Kafeini çok fazla 18 yaş üstü için geçerlidir.
İçerisinde 36 mg kafein yazıyor. 36 mg kafeinin nesi fazla güzel dostum . Nescafe'nin içinde bile 75 mg kafein var.

Normal bir yetişkin insan 400 mg kafein alabilir günlük, bu zararsızdır. Gençler için günlük 100-150 mg kafein yeterli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…