14 yaşında futbolcu olunur mu?

Neqwiemre

Yoctopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, gördüğünüz gibi nisan 2009 doğumluyum yani şu an 13 ama seçmelere 14 yaş başlarında katılacağım.

Yetenekli olduğumu düşünüyorum ve her gün pas şut çalışıyorum. Haftada 1-2 kere arkadaşlarımla maç yapıyorum, daha önce 4 5 sene önce Pendikspor altyapısına katılmıştım fakat küçüklük işte. Sabah erken kalkmaktan yorulmuştum ve bırakmıştım. Fakat şu an çok istiyorum, futbolcu olabilir miyim? Ve hangi altyapılara katılmamı önerirsiniz? Cevap verirseniz teşekkür ederim.

Yani bir ihtimal şu anki futbolcular U7 u9'da başlamışlar.

Öncelikle merhaba, gördüğünüz gibi nisan 2009 doğumluyum yani şu an 13 ama seçmelere 14 yaş başlarında katılacağım.

Yetenekli olduğumu düşünüyorum ve her gün pas şut çalışıyorum. Haftada 1-2 kere arkadaşlarımla maç yapıyorum, daha önce 4 5 sene önce Pendikspor altyapısına katılmıştım fakat küçüklük işte. Sabah erken kalkmaktan yorulmuştum ve bırakmıştım. Fakat şu an çok istiyorum, futbolcu olabilir miyim? Ve hangi altyapılara katılmamı önerirsiniz? Cevap verirseniz teşekkür ederim.

Keşke pes etmeseydiniz daha fazla şansınız olurdu.

Genetiğim de iyi 13 yaşımda olmama rağmen yaşıtlarımdan daha fazla bacak kasım var boyum 1.76 63 kiloyum küçüklüğümden beri futbolun içinde olduğum için iyi tekniğim var genelde sol kanat veya 10 numara mevkisinde oynuyorum.

Yani bir ihtimal şu anki futbolcular U7 u9'da başlamışlar.

Keşke pes etmeseydiniz daha fazla.

Keşke ama hiç destek çıkan yoktu o zamanlar.

Genetiğim de iyi 13 yaşımda olmama rağmen yaşıtlarımdan daha fazla bacak kasım var boyum 1.76 63 kiloyum küçüklüğümden beri futbolun içinde olduğum için iyi tekniğim var genelde sol kanat veya 10 numara mevkisinde oynuyorum.

Keşke ama hiç destek çıkan yoktu o zamanlar.
Kanka ben oynuyordum klüpte son 2 3 sene kaptanlığını yaptım 6 yaşında başladım 15 yaşında aile baskısı yüzünden bıraktım senin futbolcu olabilme ihtimalin var ama sana tavsiyem 18 yaşına kadar aynı takımda oyna sonra transfer ol futbolun içine daha çok gir şimdiden başarılar diliyorum inşallah büyük takımlarda izleriz seni 🙌

Ben tuzlaspor ve tuzla yıldız sporda oynadım tuzla tarafında oynanabilecek çok klüp var Orhanlı spor , tuzla gençlergücü , tuzlaspor, Aydınlı spor vb.

Bence yeteneğinizin gerçekten olduğunu düşünüyorsanız olabilir, altyapı ise, bulunduğunuz şehre göre değişir ama bence tüm Türkiye'nin en iyi altyapı takımı Altınordu'dur.

Geri
Yukarı