14 yaşında hızlı şekilde nasıl kilo verilir?

14 yaşındayım, 70 kiloyum biliyorum. Çok fazla ben 55 kiloya kadar düşmek istiyorum. Kilo vermek için neler yapmam gerekiyor?

Kardeş öncelikle boyun ve genel kemik yapının önemi var yani mesela 1 65 boyundaysan normaldir
Eğer gerçekten kendini çok kilolu hissediyorsan her gün bir kere (Sabah veya akşam olabilir) şınav ve mekik çekmeye çalış. Önce bir kere yapıp kendine bir sınır belirle daha sonra fazlasını yapabileceğini hissedersen bile günde 1 ya da 2'şer tane arttırarak her gün düzenli bir şekilde bunları yapmanı öneririm.
Ve bence asla ama asla yediğinden kısma abur cubur yememeye çalış öğünlerini atlama
Ben senden biraz daha küçükken bu şekilde 8 kilo verdim daha sonra bunu yapmaya devam edersen kilo alsan bile bu kilo sağlıklı bir kilo olmuş olur.

Garip, bende hiç yok öyle bir şey, kanser ameliyatı olduğum için sol kaburgam gözüküyor sadece ama o kilodan değil.

Sizce gözüküyor mu?

Eki Görüntüle 1769442
yok hocam gözükmüyor. kaynaklı olabilir de bu konu iyice kaburgalara doğru kaymaya başladı. merka etmeyin hocam kaburgalarınız gözükmüyor. sadece benim arkadaşımda gözüküyordur belkide.

Yok hocam gözükmüyor. Kaynaklı olabilir de bu konu iyice kaburgalara doğru kaymaya başladı. Merka etmeyin hocam kaburgalarınız gözükmüyor. Sadece benim arkadaşımda gözüküyordur belki de.

😂 Yok gözüksede çok takmam zaten birisi dalga geçmediği sürece, neyse arkadaşın sorusuna cevap vereyim. Diyetisyene başvurabilirsiniz, ya da internette güvenilir olan diyetleri uygulayabilirsiniz, ben sık sık Fast food yiyen birisiyim ama kilo almıyorum nedense. Memnunum bundan :D

Yeni konular

Geri
Yukarı