14 yaşında kalp krizi riski ne kadardır?

12 yaşımdan bu yana 10 yıldır yaşıyorum.
Doktora gittim, emar çektirdim.
Akciğer çok temiz. Kalbe baktırdım; patır patır.
Ne zaman sinirlensem, dayanılmaz bir ağrı...

Arkadaşlar benim sol göğüsüme ve hafif böbreğe doğru uzanan nefes alırken bir anda saniyelik girip çıkan nefes verirken hissetmediğim ve hareket ederken hissettiğim ağrılarım var bugün Türkiye'ye dönüyorum doktora görüneceğim sizce ne olabilir 13 yaşındayım.

Arkadaşlar benim sol göğüsüme ve hafif böbreğe doğru uzanan nefes alırken bir anda saniyelik girip çıkan nefes verirken hissetmediğim ve hareket ederken hissettiğim ağrılarım var bugün Türkiye'ye dönüyorum doktora görüneceğim sizce ne olabilir 13 yaşındayım.

Dostum o ergenlikte oluyor adi idiyopatik göğüs ağrısı internette bulabilirsin ama yine de bir doktora gitmen de fayda var.

Bu yaşlarda bu tür şeyler gayet normal.

Arada bir bende de kalp ağrısı oluyor. Ben havanın sıcaklığındandır diye düşünüyorum. Çünkü kışın hiç kalp ağrısı olmuyor. Bunun yanı sıra, nefes darlığı da çekiyorum. Bu da havanın nemindendir diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı