14 yaşında piyanoya başlanır mı?

tolgatoksoy14

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, sizce geç mi kaldım? Malum 7 yaşında falan başlayanlar var. Hatta bazıları 3 yaşında başlıyor. 14 yaş nasıl sizce? Ayrıca org ile başlarsam nasıl olur? Bir piyano yerini tutmasa da bana faydası olur mu? Malum maddi şartlar. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 10 yaşında piyanoya,
14 yaşında gitara başladım.
Kesinlikle başlanır.
Ve piyanoyu bırakma sebebim org oldu
Gerçekten sesleri çok itici geliyor normal piyanoda alabilirdim ama uygun fiyatlı olduğu için org
Almıştım piyanodan bıktırdı ve piyanoyu bırakıp gitara geçtim mutluyum hala çalıyorum :).

Cevaplar için çok sağolun.
Ben 10 yaşında piyanoya,
14 yaşında gitara başladım.
Kesinlikle başlanır.
Ve piyanoyu bırakma sebebim org oldu
Gerçekten sesleri çok itici geliyor normal piyanoda alabilirdim ama uygun fiyatlı olduğu için org
Almıştım piyanodan bıktırdı ve piyanoyu bırakıp gitara geçtim mutluyum hala çalıyorum :).
Çözüm olarak işaretlenebilir.

Evet başlanır ancak özellikle piyano ve keman disiplin isteyen enstrümanlardır. Sıkı çalışırım diyorsan yaşın gayet uygun.

Arkadaşlar, sizce geç mi kaldım? Malum 7 yaşında falan başlayanlar var. Hatta bazıları 3 yaşında başlıyor. 14 yaş nasıl sizce? Ayrıca org ile başlarsam nasıl olur? Bir piyano yerini tutmasa da bana faydası olur mu? Malum maddi şartlar. :D
Başlanır! Org konusunda örnek almanız gereken bir ismi buraya bırakıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı