14 yaşında tekstilde ne iş yapılır?

Tekstil için 14 yaş çok ufak bir yaş bence uygun değil, seçim şansın varsa başka bir yere girmeni öneririm. Bir sürü makina, pis iş mevcut tekstilde. Bence garson çıraklığı vs. tercih etmelisin.

Kendini hangi işte geliştirmek istiyorsan o işe gir.
Yaşın genç kendine bir yol çiz ve büyüdüğünde de o işi yap. Ufak bir tavsiye her ne kadar böyle söylesem de para kazanmak için farklı ticaretler de iyidir…

Merdivenaltı çalışan durumunda olursunuz çünkü çocuksunuz daha, hayatın eğitimin tadını çıkartın erkenden büyümeye gerek yok. Ek olarak iş yapılabilir ama eğer imkanlar dolayısıyla değilse ticarete ve çalışmaya şimdiden bu yaşta atılmayın.

Merdivenaltı çalışan durumunda olursunuz çünkü çocuksunuz daha, hayatın eğitimin tadını çıkartın erkenden büyümeye gerek yok. Ek olarak iş yapılabilir ama eğer imkanlar dolayısıyla değilse ticarete ve çalışmaya şimdiden bu yaşta atılmayın.

Hocam para lazım okuyorum zaten bilişim teknolojileri okuyorum yaz tatilinde çalışıp bilgisayar almayı istiyorum ama düzgün iş bulamıyorum hepsi 18 yaş üstü istiyor ne yapacağım bilmiyorum?

Hocam para lazım okuyorum zaten bilişim teknolojileri okuyorum yaz tatilinde çalışıp bilgisayar almayı istiyorum ama düzgün iş bulamıyorum hepsi 18 yaş üstü istiyor ne yapacağım bilmiyorum?
Hocam bionluk diye bir sayfa var, 75TL vererek influencer hesabı açarak Photoshop vs yapın (lisedeyken benim Steam hesabı dizmemi sağlamıştı üstüne de telefon falan almıştım, öneririm ama okumaya devam edin direkt bir sektöre girmeyin keza bursluluk sınavını da deneyebilirsiniz).

Yeni konular

Geri
Yukarı