14 yaşında Tosla hesabı nasıl doğrulanır?

Makaleler
3
Yer
Adana
Daha fazla  
Merhaba tosla hesabımı doğrulamak istiyorum. Fakat 14 yaşında olduğumdan dolayı ve kendime ait banka hesabı olmadığı için doğrulayamıyorum. Fastpay adlı bir uygulama sayesinde doğrulayabiliyorum fakat 15 yaş altı sınır var. Nasıl doğrulayabilirim?

Merhaba Tosla hesabımı doğrulamak istiyorum. Fakat 14 yaşında olduğumdan dolayı ve kendime ait banka hesabı olmadığı için doğrulayamıyorum. fastPay adlı bir uygulama sayesinde doğrulayabiliyorum fakat 15 yaş altı sınır var. Nasıl doğrulayabilirim?

Eğer ki anneniz veya babanız veya aile yakınınız izin verirse onun kimliğini kullanabilirsiniz. Ben ininal kullanıyorum öyle yapmıştım.

Doğrulayamazsın yaş sınırına ulaşmadan. Yoksa neden koysunlar?
Hocam yanlış anlamayın sizinle tartışmayacağım. Normalde 18 yaş ve üstü doğrulanıyor fakat fastpay ile 15 yaş doğrulayabiliyorsun. Sadece 14 yaşımdayken doğrulayabiliyor muyum adlı soruyu sordum. Konuyu bilen varsa yardımcı olur ve cevap verir.

Hocam yanlış anlamayın sizinle tartışmayacağım. Normalde 18 yaş ve üstü doğrulanıyor fakat fastpay ile 15 yaş doğrulayabiliyorsun. Sadece 14 yaşımdayken doğrulayabiliyor muyum adlı soruyu sordum. Konuyu bilen varsa yardımcı olur ve cevap verir.
Hocam doğrulayamazsınız maalesef. En az 15 dedikleri gibi.

Hocam fastpayla doğrularım diyorsunuz fakat Tosla 18 yaşına gelmeden limitleri arttırmıyor. Başkasına para atılıyor mu hatırlamıyorum ama arkadaşım kendine Ziraat Bankası'ndan banka kartı çıkarttırdı ve Tosla doğrulama bölümündeki IBAN'a kendi adına 1 TL attı. Doğrulanmış hesap yazıyordu fakat 1250 TL limit aynıydı, müşteri hizmetleri ise 18 yaşına gelene kadar hiç bir şekilde arttıramayacağını söyledi. Amacınızın para transferi olduğunu düşünüyorum ama bu konu hakkında da bilgi vereyim dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı