Tosla hesabı banka hesabı olmadan nasıl doğrulanır?

Isaac N3wton

Centipat
Dostlar, hepinize iyi günler ve iyi Sosyaller. Tosla hesabımı doğrulamak istiyorum ancak banka hesabımdan para göndermem gerekiyor lakin banka hesabım yok. Ne yapmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu kanal bayağı iyidir burada ki yöntemi deneyebilirsin.

18 yaş altında iseniz banka hesabınız olsa bile doğrulanmıyor benim Akbank hesabım var para gönderdim ama limitler yükselmedi müşteri hizmetlerine sorduğumda 18 yaş altında iseniz banka hesabınız olsa bile olmuyor dedi.

18 yaş altında iseniz banka hesabınız olsa bile doğrulanmıyor benim Akbank hesabım var para gönderdim ama limitler yükselmedi müşteri hizmetlerine sorduğumda 18 yaş altında iseniz banka hesabınız olsa bile olmuyor dedi.
Hayır doğrulanıyor limitler yükselmiyor sadece, 18 yaşından sonra limit'in yükselecek.

Eğer gerçekten banka hesabı olmadan doğrulanmıyorsa ve bu doğruysa tam bir saçmalık bu devirde 1500 TL kime yetsin.

Geri
Yukarı