140.000-180.000 TL sedan araba tavsiyesi

xxkral_tr

Decapat
Daha fazla  
140-180bin TL arası sedan dolu bir araç arıyorum. Parçası fazla pahalı olmayacak, sorunu olmayan, piyasa aracı olan bir araç istiyorum. Konforlu olmasını da istiyorum. Egea pek fazla sevmiyorum. 2015 altı da istemiyorum, bilginize. Benim aklımda Astra J veya Megane 4 Icon var. Sizin önerileriniz nelerdir? Varsa temiz bir araç, linkini atar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:

180-190’a daha temiz Focus’lar var. 1 parça sök tak ve 4 boyalı alınmaz bence.

180-190'a daha temiz Focus'lar var. 1 parça sök tak ve 4 boyalı alınmaz bence.

Dolu paket bu kendi kendine park etme katlanır ayna jantlar vs. Titanium paket bu trend X değil.
Elbette düşük pakete göre geniş dokunmatik ekran, start-stop anahtarsız çalıştırma vs. var bunlar büyük etkenler.

Dolu paket bu kendi kendine park etme katlanır ayna jantlar vs. Titanium paket bu trend X değil.
Elbette düşük pakete göre geniş dokunmatik ekran, start-stop anahtarsız çalıştırma vs. var bunlar büyük etkenler.
Arkadaş temiz istemiş ondan dedim. Çoğu donanım sonradan eklenebiliyor. Temiz alıp doldurmak daha iyidir.

Arkadaş temiz istemiş ondan dedim. Çoğu donanım sonradan eklenebiliyor. Temiz alıp doldurmak daha iyidir.

Kısmen katılıyorum "temiz almak iyidir" ancak sonradan doldurmak kesinlikle daha iyi değildir sebebini açıklayayım; zaten sadece eski panel dokunmatik geniş ekranı desteklemeyecek ancak taktık diyelim maliyeti en az 5.000-6.500 TL olur istense bile anahtarsız çalıştırma butonu eklenemez keza start-stop özelliği ve her tarafında (360 derece) sensörle donatılmış olduğu için (trendxlerde yok ve sonradan eklenemiyor) kendi kendin park edebiliyor ve elbette bu özellikte sonradan eklenemiyor. Yani kısacası baktığımızda hem toplam maliyet (eklenmesi mümkün olsaydı 30.000 TL'yi geçecekti (TR şartlarında böyle işimize gelirse) ki mümkün değil bu yüzden sonradan ek yapma planı olan herkese dolu paket öneriyorum ve tabii düşük km(50.-110.)
Not: Sadece bilgi paylaşımı için yazdım yanlış anlaşılma olmasın. <3

Astra Eliteleri beğendim hocam teşekkürler Hyundai bana biraz dandik geliyor ancak elantra güzel ama 193bin elantraya verilmez diye düşünüyorum 190bin tlye daha kaliteli araçlar var.

Yeni konular

Geri
Yukarı