Satılık 140 Oyunlu Steam Hesabı

Tepki var, tepki var. Yorumları bir okur musun? Siz fiyatını yüksek bulduğunuz her şeye laf ediyorsanız gidip 970 Tl'ye çıkan RX 580'i 2500 TL ikinci eline isteyenlere laf edin. Düzgün yorum yapanlara lafım yok ama adamların yazdıklarına bakar mısın? Utanmıyor musunlar, çöpler, 50 TL ederler. Başka işiniz gücünüz mü yok beyler hayırdır anlayamıyorum ki. Piyasa da her şeyin fiyatı 2-3-4-5 kat yükselmişken ağzınızı açmıyorsunuz da fiyatı söylenene göre açılmış bir ilanın altına neden bu tepki yani, tuhaf. Bu arada aynı oyunlara sahip hesabı 50 TL'ye al ben sana 20000'tl lik bilgisayar toplayayım, ayrıca belli bir kesmin oynadığı ve beğendiği oyunlara çöp diyerek ne kadar fikirlere saygı duyduğunu belli ettiğin için teşekkür ederim. Humble Bundle gibi sitelerde 'beleş' diyen arkadaş buyur sende gir takip et madem sende al. Hesabın değerini yukarı da bir arkadaşımız 500 TL demiş zaten üstüne çok konuşmaya da gerek yok, ben konuşurum düşürecekse düşürür arkadaşım fiyatı düşürmezse de kendi bileceği iş. Bu arada tek düzgün yorum yapan @FurkanAltun sana da teşekkür ederim.

Geri
Yukarı