140 TL God of War almaya değer mi?

clasman

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, e-tail üzerinden 140 TL'ye God of War alabiliyorum fakat sistem gereksinimlerim oyunu karşılamıyor. Sizce geleceğe yatırım diye 140 TL vermeye değer mi bu oyun bir daha indirime girer mi?

Bence değer. Gelecekte sistemin olsa oyun daha pahalı olacak. Şimdi alırsan mantıklı olur bence. Ama biraz daha bakın daha ucuz yerler bulabilirsiniz belki.

Oyun fiyatları artacak diye oynamayacağınız oyunu da almayın bu arada. Sistemim olunca oynayacağım diyorsan al ama sırf fiyatı artacak diye alma.

Öncelikle merhaba, e-tail üzerinden 140 TL'ye God of War alabiliyorum fakat sistem gereksinimlerim oyunu karşılamıyor. Sizce geleceğe yatırım diye 140 TL vermeye değer mi bu oyun bir daha indirime girer mi?

Kesinlikle almalısın. Aynı şekilde RDR2 de indirimde 98TL falan oluyor onu da al almadıysan.

Hocam bence almayın.Çünkü alırsanız her gün kütüphanenize bakıp hüzünlenceksiniz oynayamadığınız için.Ama tabi illa yatırım yapmak istiyorsanız muazzam fiyat.

Geri
Yukarı