140 TL Steam Oyun Önerileri

loneytunes

Kilopat
Daha fazla  
Tür çok fark etmez macera, korku ve/veya aksiyon türlerinde oyunlar oynarım genelde. Grafikleri güzel olsun, gerçekçi olsun yeter. FPS/TPS fark etmez.

CS:GO ve Rocket League dışında olursa sevinirim, online olup olmaması fark etmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Shadow of Mordor ben oyunu çok sevdim açıkçası witcher 3 oynamaya fırsatım olmadı daha ama bir çok kişinin önerdiği oyunlardan dying lıght aklıma çok gelmiyor benim daha ve bu oyunların indirimde Goty halini almanı öneririm

Shadow of Mordor ben oyunu çok sevdim açıkçası witcher 3 oynamaya fırsatım olmadı daha ama bir çok kişinin önerdiği oyunlardan dying lıght aklıma çok gelmiyor benim daha ve bu oyunların indirimde Goty halini almanı öneririm

Witcher 3 oynadım çok güzel bir oyun :), Shadow of mordor arkadaşımdan gördüm o kadar beğenmedim. Dying light düşüneceğim. Teşekkürler.

Ryse: Son of Rome
Vanishing of Ethan Carter

Vanishing of Ethan Carter pek tarzım değil. Ryse: Son of Rome güzel görünüyor beğendim, bunu alabilirim teşekkür ederim

Residedent Evil 7 izlemediysen veya oynamadıysan hikaye ve oynanışı çok hoşuma gitti. Uzun vadeli istersen de bunları önerebilirim; ARK Survival Evolved, 7 Days To Die, Playerunknown's Battlegrounds, Dead by Daylight, Subnautica.

Residedent Evil 7 izlemediysen veya oynamadıysan hikaye ve oynanışı çok hoşuma gitti. Uzun vadeli istersen de bunları önerebilirim; ARK Survival Evolved, 7 Days To Die, Playerunknown's Battlegrounds, Dead by Daylight, Subnautica.
Resident Evil 7 çok beğendim fakat bütçem maalesef yetmiyor, ARK Survival Evolved singleplayer varmı acaba?

7 Days To Die beğenmedim, PUGB yeni iade ettim, Dead by Daylight arkadaş çevrem olsa alırdım, Subnautica ilgimi çekti inceleyeceğim teşekkür ederim.

Arkadaşlar şimdi Ryse: Son of Rome ekliyorum, yanına Subnautica da ekleyebilirim bakacağım. Daha fazla önerilerinizi bekliyorum hepsini birden alırım :).

GTX 1050 Tİ, i5 4690 ve 6 gb ram var kaldırırsa bakarım oyuna detaylı :), amacımız nedir oyundaki?
Açık dünya, hayatta kalma ve Eski çağ yani dinozorların bulunduğu bir ortamda gelişip hayatta kalmaya çalışıyorsun. Oyunun en sevdiğim yanı da dinozorları eğitip onları kendi yararımıza kullanabiliyoruz ve bir güzel tarafı da bazılarını binek olarak kullanabilmemiz diyebilirim.

Açık dünya, hayatta kalma ve Eski çağ yani dinozorların bulunduğu bir ortamda gelişip hayatta kalmaya çalışıyorsun. Oyunun en sevdiğim yanı da dinozorları eğitip onları kendi yararımıza kullanabiliyoruz ve bir güzel tarafı da bazılarını binek olarak kullanabilmemiz diyebilirim.
Fiyat biraz tuzlu ama, hoşuma gitti oyun alabilirim bunu da. Bu arada Ryse: Son of Rome aldım :). Önerebilirsiniz arkadaşlar :).

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı