140 TL'ye 2. el Logitech F310 alınır mı?

Senelerdir F710 aldım öyle duruyor. 99₺ ye almıştım zamanında.

PC için kol vs falan alınmaz hele bir de 20₺ ye kol alıp PlayStation'un oldu deyip sadece pes FIFA oynayan insanlara ayrı bir tilt oluyorum.

Normaldw konsol oyuncusu değilseniz. Kol mol almayın. Doğru düzgün kullanmıyorsunuz. FPS hiç oynanmıyor. RPG eh işte ama en iyi Tomb Raider gibi oyunlarla iyi oluyor.

Ama yine de aslınız PC oyuncusu ise kol almayın aldırtmayın çoğu zaman yatar o kol. Bir hevesle alınır öylece kalır o kol.

PC için kol vs falan alınmaz hele bir de 20₺ ye kol alıp PlayStation'un oldu deyip sadece pes FIFA oynayan insanlara ayrı bir tilt oluyorum.

Normaldw konsol oyuncusu değilseniz. Kol mol almayın. Doğru düzgün kullanmıyorsunuz. FPS hiç oynanmıyor. RPG eh işte ama en iyi Tomb Raider gibi oyunlarla iyi oluyor.

Ama yine de aslınız PC oyuncusu ise kol almayın aldırtmayın çoğu zaman yatar o kol. Bir hevesle alınır öylece kalır o kol.

Katılmıyorum. Emulatorden PS2 ve Wii oyunları zevkli oluyor. Ayrıca Fortnite da zevkli bence. Yani genellemenin bir mantığı yok kişiden kişiye değişir.

Ne alaka ben de PC ye kol aldım bir çok kez kullandım. Pes Fifa - Tomb Raider - Witcher - AC oyunları felan sayısız oyunda klavyeden daha rahat.

Ne alaka ben de PC'ye kol aldım birçok kez kullandım. Pes FIFA - Tomb Raider - Witcher - AC oyunları falan sayısız oyunda klavyeden daha rahat.

Komiksiniz.

Okumadınız yazdığımı galiba. Tomb Raider tarzı oyunlar için güzel dedim. Sizde Tomb Raider tarzı şeyleri saymışsınız.

O oyunlar oynanıyor zaten diğer oyunları kolda oynamak eziyet ve çöp.

Komiksiniz.

Okumadınız yazdığımı galiba. Tomb Raider tarzı oyunlar için güzel dedim. Sizde Tomb Raider tarzı şeyleri saymışsınız.

O oyunlar oynanıyor zaten diğer oyunları kolda oynamak eziyet ve çöp.

Yeteneksizsiniz diye kolları kötülemeyin, bizzat 3 yıldır kollar ile FPS oyunları oynarım. Çoğu PC oyuncusunuda yenerim Apex, Warzone gibi oyunlarda. Burada gelip ben yapamıyorum o yüzden kollar kötü algısı yapmak nasıl bir kafa?

Bilgisayarıma 2 adet mouse 1 adet f710 takılı. Bazı oyunları arkama yaslanıp gamepad ile oynarken, mouse+klavye kullanmak gereken oyunlarda dik oturmak durumu var.

Geri
Yukarı