140 TL'ye Resident Evil oyunu önerisi

JerWandet

Hectopat
Daha fazla  
Benim bilgisayarım çok kötü olduğu için GeForce NOW aldım ve yanında Resident Evil Village alacaktım ama 7. 2. ve 3. oyun varmış. Sizce hangisini almalıyım? 140 TL bütçe.

Resident Evil serisine yeni başlıyorsan baştan başlamanı öneririm fakat genelde başlayanlar 7 ile başlıyor, çok önermiyorum. Korkmaktan daha çok sinir krizi geçirebilirsin oyunda. Ben Village'dan sonra 7 geçtim, iki oyunu karşılaştırdığında aşırı eksik oluyor. Karşılaştırmak işte doğru değil fakat Village'da rahat rahat oynayıp 7'e geçip sanki Minecraft Hardcore dünyasındaymış gibi olunca tatlar bir kaçmıyor değil. Garip bir oyun.

Açıkçası 7.oyunu tekrar tekrar toplamda 40 saat bütün zorluklarda oynayıp bitirmiş biriyim ve içlerinde en sevdiğim oyundur tavsiye ederim.

Neredeyse aynı mı? Birinde bow tarafından kovalanıyorsunuz birinde hayatta kalmaya çalışıyorsuunz cidden çok aynı.

2 remake alın bir de 3 remake daha keyifli verir @JerWandet.

Şaka mısınız hocam? 3'ün ikinci yarısı tıpatıp 2'nin ilk yarısı. Konuşturma beni şimdi. Mekaniklerin hepsi aynı gram değişiklik yok. Hikayesi farklı bir tek o da 5 saatlik deneyim.

Şaka mısınız hocam? 3'ün ikinci yarısı tıpatıp 2'nin ilk yarısı. Konuşturma beni şimdi. Mekaniklerin hepsi aynı gram değişiklik yok. Hikayesi farklı bir tek o da 5 saatlik deneyim.
Aynen şaka Söylüyorum her re oyununu oynadım 3 remake kısa Evet bende beğenmiyorum ama aynısı değil Düzgün bilmediğiniz o kadar açık ki hepsi aynı Re 2 de dodge var mı yok 3 te biçak bile kırılmıyor oynamadığınız o kadar açık ve belli ki @NotAKnightAnymore Buraya birini çağırcam bide ondan duy bence :D

Geri
Yukarı