1400 1500 TL Klavye, mouse, kulaklık önerisi

Ürünler hoşuma gitmedi belki bu fiyata bu kadar oluyordur ama bence daha iyileri bulunabilir.
Sıfır takıntınız yoksa sarı siteden temiz bir set dizebilirsiniz.

2.el ürünlerin tıklama ömrü vs. düştüğü için 0 yeğlerim.

Ne tür oyunlar ağırlıklı oynuyorsunuz? Hangi ürün sizin için daha daha önemli?

CS:GO çoğunlukla tercihim yani kulaklığa daha fazla bütçe ayırabilirim ve de klavyeyi Red Switch düşünüyorum.
Bloody'nin ürünleri F/P performans olarak güzel diye biliyorum. Onlara bakabilirsiniz.

Ben çok anlamıyorum hangisi daha iyi hangisi benlik vs. o yüzden sizlerden öneri bekliyorum.
Ne tür oyunlar ağırlıklı oynuyorsunuz? Hangi ürün sizin için daha daha önemli?

Evet cevap verdim ama hâla yanıt alamadım FPS oyun türleri için hangi kulaklık vs. tercih etmeliyim.

Son düzenleme:
CS:GO çoğunlukla tercihim yani kulaklığa daha fazla bütçe ayırabilirim ve de klavyeyi Red Switch düşünüyorum.

Ben çok anlamıyorum hangisi daha iyi hangisi benlik vs. o yüzden sizlerden öneri bekliyorum.

Evet cevap verdim ama hâla yanıt alamadım FPS oyun türleri için hangi kulaklık vs. tercih etmeliyim.
Size şöyle diyeyim. Ben kendi topladığım ekipmanları öneririm. Ben de valorant oynuyorum.

G402
Cloud 2 veya G pro X olabilir.
Klavye konusunda KB435L kullanıyorum. Ben gayet memnunum. 2. El düşünürseniz elimde fazladan g402 var ancak bütçe problemi yaşayacağınızı sanmıyorum.

Size şöyle diyeyim. Ben kendi topladığım ekipmanları öneririm. Ben de Valorant oynuyorum.

G402.
Cloud 2 veya G PRO X olabilir.
Klavye konusunda KB435L kullanıyorum. Ben gayet memnunum. 2. el düşünürseniz elimde fazladan G402 var ancak bütçe problemi yaşayacağınızı sanmıyorum.

G402 ne kadara satarsınız? İsterseniz bir şey verin oradan konuşalım.

Geri
Yukarı