1400 TL ekran kartı tavsiyesi

Güzel kart. GDDR6 olan 1650'lerin performansı tatmin edici.

1400 TL'ye 1050 Ti düşünmek bile korku filmi hissi yaratıyor. 😂
Ben de yakın zamanda almayı düşünüyorum bu kartı. Konu açtım güzel olduğu söylendi, malum bu dönemde RX570 fiyatları yüksek. 1650Super ile de 300-400TL fark var arasında. Verilir mi verilmez mi kişiye bağlı biraz da.

Son düzenleme:
@192809 300-400 TL farka çok da zorlanmayabilir. %25 civarı fiyat farkı yapıyor ve performans olarak bu kadar fark yok iki kart arasında. 1650 Super'ler bu sıralar fazla pahalıya satılıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@192809 300-400 TL farka çok da zorlanmayabilir. %25 civarı fiyat farkı yapıyor ve performans olarak bu kadar fark yok iki kart arasında. 1650 Super'ler bu sıralar fazla pahalıya satılıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Konu arkadaşın konusu dağıtmak istemiyorum ama benim aklıma 1650 D6 yattı. Düz 1650 alınmaz deniyor ama şu an fiyat olarak avantajlı görünüyor. En ucuz RX570 1600TL şu sıralar.

Peki gtx 1050 ti neden bu kadar kötü.

Eski, güçsüz bir kart ve ederinin 2 katına satılıyor. Eskiden kullanıyordum ayar kısmadığım bir tane bile oyun yoktu. En son 2018'de çıkan Shadow of The Tomb Raider'da 60 FPS almak için düşük ayarlara almak zorunda kalınca direkt satmıştım. GTA V oynatıyor diye satıldı Türkiye'de yoksa para verilecek kart değil.

Geri
Yukarı