1400 TL hotswap klavye önerisi

Bütçe
1200
Son düzenleme:
E-yooso z11 kullanıyorum shiftteki switchler çıkmıyor ne kadar zorlasamda çıkmadı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam rationalkeys diye bir site var oradan switch alacağım güvenilir bir sitemi?
Hocam siteyi duydum ama çok bilmiyorum maalesef bir şey dersem yanlış olabilir. Siz hangi switchi alacaksınız ki ona göre site önereyim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam siteyi duydum ama çok bilmiyorum maalesef bir şey dersem yanlış olabilir. Siz hangi switchi alacaksınız ki ona göre site önereyim.
Hocam ben hem foam hemde tape mod yaptım bazı switchlerin alttaki iğneler yamulmuştu çalışmıyordu düzellttim çalıştılar fakat fn tuşuna hangi switch i takarsam takayım çalışmıyor nedeni nedir

Hocam ben hem foam hemde tape mod yaptım bazı switchlerin alttaki iğneler yamulmuştu çalışmıyordu düzellttim çalıştılar fakat fn tuşuna hangi switch i takarsam takayım çalışmıyor nedeni nedir
anti ghostingte çalışmıyor gözüküyor fakat fn kombinasları çalışıyor
Fn kombinasyonları çalışıyor fakat anti ghostingte gözükmüyor

Geri
Yukarı