1400 TL Kablosuz Oyuncu Kulaklığı Tavsiyesi

Aslında rahat hareket etmek için ve zaman zaman telefonumla da kullanayım diye istiyordum kablosuzu ama dediğiniz gibi beni ses ve mikrofon olarak tatmin edecek modeller 2K'dan başlıyor sanırım. Anakartım MSI Z170 Tomahawk modeli fakat ASUS Phoebus Solo ses kartım var. Kablolu alternatifler daha mantıklı olacak sanırım.

2K'da headset yoktur ki. Headphone var. Mikrofonu ayrı almak zorunda kalırsınız da 2K headphone alırsan 100-200TL'lik bir tane mikrofon da size yeter. Hem dışarda kullanacaksanız earpod gibi bir şey alın yeter size. Sennheiser HD599 araştırın isterseniz.

2K'da headset yoktur ki. Headphone var. Mikrofonu ayrı almak zorunda kalırsınız da 2K headphone alırsan 100-200TL'lik bir tane mikrofon da size yeter. Hem dışarda kullanacaksanız earpod gibi bir şey alın yeter size. Sennheiser HD599 araştırın isterseniz.

Öneri için teşekkür ederim. Bu kulaklığı biliyorum, çok kaliteli bir kulaklık hem malzeme kalitesi hem ses çok iyi fakat açık bir model olduğundan dışarıya çok ses veriyor. Bu her zaman istemeyeceğim bir şey.

Öneri için teşekkür ederim. Bu kulaklığı biliyorum, çok kaliteli bir kulaklık hem malzeme kalitesi hem ses çok iyi fakat açık bir model olduğundan dışarıya çok ses veriyor. Bu her zaman istemeyeceğim bir şey.
Başka yerde bulursanız 80 ohm seçin her zaman. 250 ohm ve 32ohm modellerinden iyi olduğu söyleniyor. Bunun için bir amp gerekir mi değişiyor da size yetebilir.
Corsair void pro wirelles SE kullanıyorum çok memmunum RGB'leri abartmassanız şarjı 16 saat dayanıyor evin içinde dolaşıyorum hiç kesilme falanda olmuyor.
Olabilir de o fiyata en iyisi değil+ wireless olunca daha kötü ses kalitesi ,malzeme vb. şeyler oluyor. Onun yerine o bütçede MH751 alsın sizin önerdiğiniz her şeyi tokatlar geçer.

Son düzenleme:
Ben de günlerdir araştırıyorum ve bir sonuca varamadım, her site, her insan farklı bir şey söylüyor. Ya herkes sponsorunu tanıtıyor ya da kablosuzlarda bir sıkıntı var.
Örneğin, @enonertetanem 2-3 konu önce Arctis 7 en iyisi demişti. Bu konuda da çok kötü demiş.
Yani artık kimseyi dinlemeden rastgele bir kulaklık alacağım sanırım. Kimse emin değil çünkü bu kablosuz kulaklık konusunda. Aklımda Arctis 7 var şu anlık, ama onda da ses kötü diyorlar bilemiyorum. Eğer bir şeye karar verip alırsanız lütfen buraya kulaklığınızı ve deneyimlerinizi yazın. Ayrıca yakın tarihte alacaksanız da Amazon TR deki Prime günlerini (13-14 Ekim) beklemenizi öneririm.

Ben de günlerdir araştırıyorum ve bir sonuca varamadım, her site, her insan farklı bir şey söylüyor. Ya herkes sponsorunu tanıtıyor ya da kablosuzlarda bir sıkıntı var.
Örneğin, @enonertetanem 2-3 konu önce Arctis 7 en iyisi demişti. Bu konuda da çok kötü demiş.
Yani artık kimseyi dinlemeden rastgele bir kulaklık alacağım sanırım. Kimse emin değil çünkü bu kablosuz kulaklık konusunda. Aklımda Arctis 7 var şu anlık, ama onda da ses kötü diyorlar bilemiyorum. Eğer bir şeye karar verip alırsanız lütfen buraya kulaklığınızı ve deneyimlerinizi yazın. Ayrıca yakın tarihte alacaksanız da Amazon TR'deki Prime günlerini (13-14 Ekim) beklemenizi öneririm.

Sizin söyledikleriniz arasında “kablosuz” olarak en iyisi dedim. Bu da benim hatam, açıklamadım. Kablosuzlar kablolulardan her yönüyle daha kötü. MH751 Arctis 7’den tabii ki de 10 kat daha iyi. 1000TL - 800TL en iyisi MH751/752. bu kadar. Rehber falan yapılması lazım ya, birisi Void Pro öneriyor, birisi MH751, birisi de ucuz markalardan pahalı bir ürün öneriyor. Bu böyle gider, herkesin kafası karışır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani artık kimseyi dinlemeden rastgele bir kulaklık alacağım sanırım. Kimse emin değil çünkü bu kablosuz kulaklık konusunda. Aklımda Arctis 7 var şu anlık, ama onda da ses kötü diyorlar bilemiyorum. Eğer bir şeye karar verip alırsanız lütfen buraya kulaklığınızı ve deneyimlerinizi yazın. Ayrıca yakın tarihte alacaksanız da Amazon TR'deki Prime günlerini (13-14 Ekim) beklemenizi öneririm.

O tarihlere doğru almayı planlıyorum şimdilik belki kasım başını bulur, ama alınca yazacağım buraya.

Sizin söyledikleriniz arasında “kablosuz” olarak en iyisi dedim. Bu da benim hatam, açıklamadım. Kablosuzlar kablolulardan her yönüyle daha kötü. MH751 Arctis 7’den tabii ki de 10 kat daha iyi. 1000TL - 800TL en iyisi MH751/752. bu kadar. Rehber falan yapılması lazım ya, birisi Void Pro öneriyor, birisi MH751, birisi de ucuz markalardan pahalı bir ürün öneriyor. Bu böyle gider, herkesin kafası karışır.

Ben çok realistim bu konularda, kablolular masrafsız olduğu için kablosuz teknolojiye gidecek parayı kulaklığın teknolojisine harcıyorlar bu bir gerçek. Fakat bahsettiğiniz kulaklıklar öyle inanılmaz uzak kulaklıklar değil bence. Yani 10 kat hiç değildir diye düşünüyorum. Birebir deneyip test edip almak en iyisi aslında ama çoğu ürünü deneyebileceğimiz bir yer yok benim bildiğim kadarıyla.

O tarihlere doğru almayı planlıyorum şimdilik belki kasım başını bulur, ama alınca yazacağım buraya.

Ben çok realistim bu konularda, kablolular masrafsız olduğu için kablosuz teknolojiye gidecek parayı kulaklığın teknolojisine harcıyorlar bu bir gerçek. Fakat bahsettiğiniz kulaklıklar öyle inanılmaz uzak kulaklıklar değil bence. Yani 10 kat hiç değildir diye düşünüyorum. Birebir deneyip test edip almak en iyisi aslında ama çoğu ürünü deneyebileceğimiz bir yer yok benim bildiğim kadarıyla.
Hiçbir şekilde, %100 kablolu almayacaksan birkaç tane “iyi” var zaten. Önceki arkadaşın bahsettiği Corsair void pro ve HyperX Flight. 10 kat sadece daha iyi olduğunu söylemek için kullandım. MH751 bu iki kulaklıktan daha iyi ve daha ucuz. Wireless her işi kendi yaptığı için ses kalitesi vb. şeyler daha kötü olucak ama daha pahalı. Kablolulardan aynı/daha iyi ses verecek kulaklık imkansız değil ama öyle bir kulaklık yapıldığını duymadım ve görmedim. Çok gezmiyorsan ve çoğunlukla evde isen almak için bir sebep yok. Umarım anlatabilmişimdir.

Son düzenleme:
Dt770 Pro geçmiş yukarıda, 250 ohm versiyonu için kesinlikle gerekiyor AMP. Onboard ses kartı ya da biraz eski Sound Blaster modeli besleyemiyor bunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı