1400 TL klavye önerisi

ASUS TUF K7, Corsair K68, XPG Summoner, Razer BlackWidow Elite (1. Favorimdir.), G513 Carbon (2. Favorimdir.)

Hocam G513 dışında güzel öneriler. Gerek Romer G gerek GX anahtarlar olsun belli bir süreden sonra çift tıklamaya başlıyor. Kronik sorunlu bir klavye. Tavsiye etmem.

Hocam G513 dışında güzel öneriler. Gerek Romer G gerek GX anahtarlar olsun belli bir süreden sonra çift tıklamaya başlıyor. Kronik sorunlu bir klavye. Tavsiye etmem.
Bilmiyordum hocam düzenlemeniz için teşekkürler. Bu arada cidden Roccat serisi de güzeldir.

1 hafta önce baktığım zaman 1500TL civarındaydı bu civara gelirse almayı düşünürüm sizce gelir mi?
Alınır hocam. Vergi ve kargo dahil 1800 TL'ye geliyor.

1 hafta önce baktığım zaman 1500TL civarındaydı bu civara gelirse almayı düşünürüm sizce gelir mi?
Ben beyaz ve parlak yüzeyli önermiyorum hocam. Eliniz terlese bile yağ tutuyor ve iz bırakıyor. Özelikle beyazlarda bir süre sonra sararma meydana geliyor. Bu klavye için olacak diye bir kural elbette yok fakat genel olarak parlak yüzeyli veya beyaz renklilerde bu sorun görülüyor.

Hocam o klavyeye 1800 verecek kişi 50 TL'ye izopropil alkol alabilir. Kulak pamuğuyla birleşince aradan 10 yıl geçse bile ilk günki beyazlıkta bir klavye karşılıyor sizi :D

Yeni konular

Geri
Yukarı