1400 TL klavye önerisi

Hocam o klavyeye 1800 verecek kişi 50 tlye izopropil alkol alabilir. Kulak pamuğuyla birleşince aradan 10 yıl geçse bile ilk günki beyazlıkta bir klavye karşılıyor sizi :D
Elbette haklısnız fakat ben üşenir yapmazdım mesela. Ayrıca yağlı tuş hissiyatından nefret ettiğimden parçaladığım parlak yüzeyli klavyelerim oldu. Her elim terlediğinde yağlanıyorlardı. Her elim terlediğinde izopropil alkolle klavyeyi temizleyemem ya... Nemli bir bezle silince de yapış yapış oluyorlardı ve çok daha kullanılmaz kılıyorlardı kendilerini. Bunların hepsi de bilindik markaların orta-yüksek seviye klavyeleri.

Elbette haklısnız fakat ben üşenir yapmazdım mesela. Ayrıca yağlı tuş hissiyatından nefret ettiğimden parçaladığım parlak yüzeyli klavyelerim oldu. Her elim terlediğinde yağlanıyorlardı. Her elim terlediğinde izopropil alkolle klavyeyi temizleyemem ya... Nemli bir bezle silince de yapış yapış oluyorlardı ve çok daha kullanılmaz kılıyorlardı kendilerini. Bunların hepsi de bilindik markaların orta-yüksek seviye klavyeleri.

Nemli bez olabilecek en berbat şey olabilir sanırım :) Klavyenin kabusudur. Sadece tuşlarda olan bir şey ise Tuşlar çıkarılıp sabunlu suda bekletilse daha etkili olur. Klavyenin gövdesi için de izopropil alkol yeterli. Strafeimi 3 yılda 3 kez izopropil alkolle temizlemiştim. Her seferinde daha güzel oluyordu. Bir hastalığımıza baktı ateşim varken elim titredi bir damla suyla güzelim klavyeyi kaybettim. Çok pişmanım.

Geri
Yukarı