1400 TL monitör önerisi

Bütçe
1400₺

TunahanK35

Hectopat
Merhabalar. Bugün yeni aldığım sistemim geldi. Yeni bir monitör almak istiyorum ancak konu hakkında bilgim yok. Ghosting, ekran yırtılmaları, ölü piksel vs. pek bilmiyorum. Bütçem dahilinde monitör önerir misiniz? 144hz 1ms bazı monitörler gördüm ancak yukarıda yazdığım sorunlar belirir mi bilmediğimden satın almadım.

Merhabalar. Bugün yeni aldığım sistemim geldi. Yeni bir monitör almak istiyorum ancak konu hakkında bilgim yok. Ghosting, ekran yırtılmaları, ölü piksel vs. pek bilmiyorum. Bütçem dahilinde monitör önerir misiniz? 144Hz 1ms bazı monitörler gördüm ancak yukarıda yazdığım sorunlar belirir mi bilmediğimden satın almadım.

Ekran kartın nedir hocam ona göre yırtılma olmayan monitor önereceğim.

1400TL'ye 144Hz 1ms falan zor bence, bende 75Hz 4ms Philips var o bile 1600 küsur olmuş. 24 inçten bahsediyorum bu arada.

Merhabalar. Bugün yeni aldığım sistemim geldi. Yeni bir monitör almak istiyorum ancak konu hakkında bilgim yok. Ghosting, ekran yırtılmaları, ölü piksel vs. pek bilmiyorum. Bütçem dahilinde monitör önerir misiniz? 144hz 1ms bazı monitörler gördüm ancak yukarıda yazdığım sorunlar belirir mi bilmediğimden satın almadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı