1400 TL Sistem Toplama

Hocalarim oncelikle mobilim hizli cevap veremiyorun. Amd sistemide gorsem super olur eger isin yoksa.

Bide bu termaltake kasalar icin havalandirmasi ve icindeki psularin 24 pin guc cikisi az diyorlardi.

Skylake şaşma AMD'den daha performanslı AM3+ Soket işlemci alınmaz bu saatten sonra lütfen yanlış bilgi verme.

Hepiniz skylake fanboyu olmuşsunuz. Analmıyorumki daha yeni çıktı. Nasıl bu kadar tecrübe edinebildiniz. Kullanmadan parçalar hakkında yorum yapıyorsunuz. Çoğu testlerde amd x8 serisi overclock ile inteli geçiyor.

Hepiniz skylake fanboyu olmuşsunuz. Analmıyorumki daha yeni çıktı. Nasıl bu kadar tecrübe edinebildiniz. Kullanmadan parçalar hakkında yorum yapıyorsunuz. Çoğu testlerde amd x8 serisi overclock ile inteli geçiyor.
Hocam amd intel savasina donmesin ben esitim iki tarafada. Misal direct x icin amd onde direct x cekirdek sayisina bakiyor diyolardi. Neyse amd sistem 3 yil sonra upgradeye acik olur mu ? Benim asil sorum bu ?

Skylake diye sistem topluyorsunuz. İçinde beş para etmez anakart oluyor. Yapmayın. Acaba kaç kişi kendisi için i3 skylake toplar ?

Tabiki açık olucak. İstersen ekran kartını yükseltirsin. İstersen rami yükseltirsin.

Yeni herzaman daha iyi diye birşey yoktur. O zaman R9 295X2 yide kimse almasın eskidi artık. Ama şu an en güçlü kart.

Dosya Ekleri

• sasa.png
    sasa.png
    26,2 KB · Görüntüleme: 162
Skylake diye sistem topluyorsunuz. İçinde beş para etmez anakart oluyor. Yapmayın. Acaba kaç kişi kendisi için i3 skylake toplar ?

Tabiki açık olucak. İstersen ekran kartını yükseltirsin. İstersen rami yükseltirsin.

Yeni herzaman daha iyi diye birşey yoktur. O zaman R9 295X2 yide kimse almasın eskidi artık. Ama şu an en güçlü kart.
Hocam cok tesekkurler. Cok kararsizim acikcasi. Bu islemci 8 cekirdekli sanirim dogrumudur ?

Intel gibi anlatsan. Misal 4 cekirdek 8 islem birimi diyolar bu saf 8 cekirdek mi ?
Oyun amacli kullanacagim ben bu x8 beni 4 yil götürürse super
Bak şimdi hadi 4 sene sonra yetmedi diyelim overclock diye birşey var. Ben fx6100 işlemcimi 4.7 ghz de kullanıyorum. 2012 nin işlemcisi. Ve şu andaki i3 6100 den testlerde daha çok skor alıyor. Senin için seçtiğim işlemcininde overclock becerisi yüksek.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı